Grožis

Veido valymas ir svarbūs patarimai

Norint, kad mūsų veidas visuomet būtų švarus ir gražus, reikia skirti ir šiek tiek daugiau papildomų pastangų. Viso to rezultatas – spindinti ir sveika oda. Todėl tam, kad veido valymas jums taptų lengvesne užduotimi, skubame jus supažindinti su keliais patarimais.

Nustatykite savo veido odos tipą

Visų pirma jūs turėtumėte išsiaiškinti, kokia yra jūsų oda. Galbūt ji yra sausa? O gal riebi? O galbūt jūsų oda yra normalaus tipo? Jei tinkamai nustatysite savo veido odos tipą, tuomet galėsite lengviau pasirinkti ir jūsų veido odai geriausiai tinkančius produktus.

Veido odą nuvalykite bent du kartus per dieną

Jei neturite galimybės veido odą nuvalyti dažniau, pakaks tai padaryti ryte ir vakare. Kiekvieno žmogaus oda yra labai skirtinga, todėl natūralu, kad jai gali reikėti ir skirtingų veido valymo produktų. Tačiau svarbiausia, kad jūsų pasirinktas veido valiklis galėtų veiksmingai pašalinti nešvarumus ir riebalų perteklių, tačiau kartu nepašalintų visų odai reikalingų riebalų.

Žinoma, reikėtų vengti naudoti tradicinį muilą, kadangi jis gali būti kenksmingas jūsų odai ir pašalinti natūralius riebalus. Pasirenkamas veido odos valiklis turėtų atitikti jūsų odos tipą. Pavyzdžiui, jei jūsų oda yra riebi, turėtumėte pasirinkti odos valiklį, kuriame yra nedidelis pH lygis. Tuo tarpu, jei oda yra jautri, jums tikrai nereikia valiklio, kuriame yra daug chemikalų. Pasinaudojus valikliu, veido odą geriausia nuplauti su šiltu arba šaltu vandeniu (jokiu būdu nenaudokite karšto vandens).

Odą nusausinkite su švariu rankšluosčiu

Kuomet nuplaunate savo veido odą vandeniu, veidui nusausinti pasirinkite švarų ir minkštą rankšluostį. Jokiu būdu neturėtumėte grubiai „šveisti“ veido odos. Elkitės atsargiai ir švelniai. Veido oda yra labai jautri. Geriausia rankšluosčiu švelniai patapšnoti veido odą, tokiu būdu ją nusausinant.

Naudokite tonerius

Nors toneriai nėra būtini, jie gali būti labai naudingi tiems žmonėms, kurių veido oda yra riebi, pažeista aknės ar odos poros yra labai užsikimšusios. Tonerių pagalba galima pašalinti riebalų perteklių ir negyvą odą, kuri nenusivalė po veido odos valymo. Tai yra labai puikus būdas į savo odos priežiūros rutiną įtraukti aktyvių ingredientų, tokių kaip retinoidai ir antioksidantai.

Pasitelkite odos šveitiklius

Reguliarus veido odos šveitimas naudojant tam pritaikytus odos šveitiklius padeda lengviau pašalinti negyvas odos ląsteles ir atnaujinti odą. Veido odą galite šveisti kartą per savaitę. To turėtų visiškai pakakti, kad oda atrodytų lygi ir šviesi.

Retkarčiais apsilankykite pas kosmetologą

Nors patį svarbiausią darbą atliekate būtent jūs, vis dėlto reikėtų nevengti retkarčiais apsilankyti ir pas kosmetologą, kuris atliktų profesionalų veido valymą. Be to, tokiu būdu galėtumėte visuomet žinoti ar judate teisinga linkme ir ar neturėtumėte pakeisti savo naudojamų grožio priežiūros priemonių.