Grožis

Randų naikinimas ir kitos grožio procedūros

Tiek vyrai, tiek moterys turi randų. Vieni jie atsiranda po vaikystės traumų, kiti po sudėtingų operacijų, ar kitų įvykių. Dažnas nori paslėpti randą, kad jis nesimatytų, todėl tiek vyrams, tiek moterims tokios procedūros yra aktualios. Kada atliekamas randų naikinimas? Kiek ši procedūra kainuoja? Kokie randai dažniausiai naikinami? Randų naikinimas gali būti atliekamas po įvairiausių traumų ar operacijų. Kuomet atliekama rimtesnė operacija dažnai lieka aiškiai matomi randai, kuriuos būtina paslėpti ar kitaip užmaskuoti. Dažnas klientas klausia kiek kainuoja randų naikinimas? Tiksli paslaugos kaina priklauso nuo to ką konkrečiai reikės jums atlikti. Juk vieni randai yra geriau matomi, kiti blogiau. Skiriasi jų spalva, gylis. Vienų randų naikinimui naudojama operacija, kitų lazerio procedūros, o egzistuoja ir tokie, kurie naikinami specialių tepalų pagalba. Kokia procedūra bus reikalinga jums, priklausys nuo to kokio tipo randą turite. Bet kokiu atveju, prieš pradedant procedūras bus atliekama specialisto konsultacija ir pokalbio metu sužinosite, kokie yra geriausi jūsų randų naikinimo metodai. Dažniausiai yra naikinami randai po įvairių operacijų ar traumų. Blogai, kuomet randas yra veido zonoje, tuomet jis aiškiai matomas ir gali trukdyti laisvai jaustis. Aišku, randų naikinimas labiau aktualus moterims, tačiau ir ne vienas vyras užsisako tokias paslaugas.

Kaip atliekamas randų naikinimas?

Egzistuoja keletas metodų, kaip randai gali būti naikinami? Vienas populiariausių, tai lazerinis naikinimas. Ko gero dažniausiai užsakoma paslauga. Randai taip pat naikinami atliekant nesudėtingas operacijas ar naudojant specialius tepalus. Aišku, trečiasis būdas tinka tik mažai randų grupei.

Specialisto patarimai

Kaip jau supratote, tokia procedūra dažniausiai atliekama moterims, tačiau ir vyrai vis dažniau kreipiasi į specialistus. Kodėl moterims aktualesnis randų naikinimas? Pirmiausia, tai moteris nori būti gražios, o bet kokie randai tikrai neprideda grožio. Šiuo atveju vyrams, randai gali suteikti grožio. Tikriausiai esate girdėję patarlę, kad randai vyrą puošia. Aišku, tačiau viskas priklauso nuo rando dydžio. Jeigu randas yra stiprus ir aiškiai matomoje vietoje, tai ir vyrai kreipsis dėl jo naikinimo procedūros. Lietuvoje turime ne vieną kliniką, kurioje atliekamos tokios paslaugos. Pagrindas išsirinkti tinkamus specialistus. Juk svarbu, kad tokios paslaugos būtų atliktos tinkamai. Tokių paslaugų kainos labiausiai priklauso nuo klinikos. Kuo daugiau klientų turi specialistai tuo pigiau jie parduoda paslaugas.