Laisvalaikis

Vežimėliai vaikams: skirtumai, patarimai renkantis

Vaikiškumo, kūdikystės simboliu mūsų ženklų ir vaizdų sistemoje jau seniai tapo vežimėliai vaikams. Įvairiuose ženkluose jie simbolizuoja kūdikį. Tai rodo, koks neatsiejamas dalykas yra kūdikis ir vežimėlis. Šiais laikais galima įsigyti įvairių skirtingų vežimėlių, tereikia skirti laiko tam, kad būtų galima su jais susipažinti.

Iki kokio amžiaus vaikui reikia vežimėlio

Neretai tėveliai per vaiko augimą pakeičia bent du vežimėlius. Vieni vežimėliai būna patys mažiausi, skirti naujagimiams. Kiti vežimėliai tarnauja ilgiau, iki kol vaikui nebereikia vežimėlio. Paprastai vaikas dar turi ir naudoja vežimėlį maksimaliai iki 3 – 4 metų amžiaus. Vėliau vežimėliai tampa neber  eikalingi, nes vaikai turi labai daug energijos, ir nori bėgti, šuoliuoti, pasileisti.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vežimėlį:

Stabdžių sistema. Įsitikinkite, kad perkami vežimėliai vaikams turi tikrai gerus stabdžius. Jie turi ne tik gerai užsifiksuoti, bet ir būti lengvai pasiekiami.

Sulankstomi vežimėliai 3 in 1 arba vaikiski vezimeliai 2 in 1 turi turėti labai stabilius funkcijų keitimo mechanizmus. Svarbu, kad atlenkus vieną ar kitą funkciją, vežimėlis stabiliai laikytųsi. Jeigu jis bus nestabilus, sistema pakankamai neužsifiksuos, vežimėlis bet kada gali pats sugriūti.

Ieškokite vežimėlio, kuris susilankstytų itin kompaktiškai – tuomet galėsite su juo lengviau keliauti, jį įsikelti į mašiną.

Geriausi vežimėliai vaikams perkami nauji, dažnai internetu, ir jie turi turėti sertifikatus, patvirtinančius jų kokybę. Vežimėlis yra labai svarbus pirkinys ir jūs turite būti tikri, kad jis tikrai bus kokybiškas bei saugus.

Keletos vežimėlių apžvalga

Jeigu  nežinote, kokį vežimėlį rinktis 2018 metais, gal padės nedidelė kai kurių BabyCity parduotuvėje populiarių vežimėlių apžvalga. Patyrinėkite – gal rasite kažką, kas jums patiks?

Iš sportinių vežimėlių populiarus MACLAREN sportinis vežimėlis, kainuojantis šiek tiek virš 300 eurų. Šis vežimėlis sveria vos pusseptinto kilogramo, labai lengvai susilanksto, gerai užsifiksuoja, turi tikrai didelę ir erdvę sėdynę. Rėmas pagamintas iš aliuminio – vieno lengviausio metalų, dėl to ir pasižymi tokiu lengvumu.

Populiarus ekonominis sportinio vežimėlio variantas – vos virš 100 eurų kainuojantis Hauck firmos Citi almong sportinis vežimėlis. Jis skirtas naudojimui, kai kūdikiui yra nuo 6 iki 36 mėnesių, vežimėlis sveria apie 7 kilogramus 300 gramų. Taigi, yra šiek tiek sunkesnis, bet vis tiek labai lengvas. Jį vertina miesto mamos, nes jis turi ir didelį pirkinių krepšį, taigi, su kūdikiu galima eiti apsipirkti. Taip pat šis vežimėlis turi galinį stabdį su abiem ratais, yra nuimamas stogelis ir buomelis. Priekinis ratas yra dvigubas. 157 laipsnių kampu atlenkiama reguliuojama nugarėlė leis kūdikiui vežimėlyje patirti tikrai patogią kelionę.

Iš universalių vežimėlių kategorijos populiarus klasikinės išvaizdos MILLI 3 in 1 vežimėlis Classic Grey, kainuojantis beveik 400 eurų. Tai tikrai skoningai atrodantis vežimėlis. O jo daugiafunkcinės galimybės suteikia tikrai platų panaudojimą. Kas yra trijų dalių vežimėliai, tokie populiarūs tarp miesto mamų? Tai daugiafunkciniai vežimėliai, kuriuose yra kėdutė – nešioklė, sportinė dalis ir lopšys. Patogu visose kelionėse, visose situacijose. Be to, tai gali būti vienintelis vaiko vežimėlis, kadangi jis tinka nuo 0 iki 36 mėnesių amžiaus.