Mada

Viktorija Šaulytė: maudymosi apranga man turi būti ir patogi, ir gerai atrodyti nuotraukose

Stilistė Viktorija Šaulytė sako atradusi ekstremalių vandens pramogų malonumą, tad šią vasarą planuoja išbandyti skrydį reaktyvine vandens skraidlente. Nors įtemptas darbo grafikas neleidžia vasaros poilsio planuoti iš anksto, Viktorija žino – kad ir kur nuvyks, būtinai atsidurs prie vandens. Atostogoms V. Šaulytė renkasi ne tik vandens pramogas, bet ir prie jų derančią aprangą. „Maudymosi apranga man pirmiausiai turi būti patogi, tačiau nenuobodi. Kad galėčiau ir „žaisti“ vandenyje, ir gerai atrodyčiau nuotraukose“, – „Audimo“ kapsulinės atostogų kolekcijos „Water Language“ pristatyme savo vasaros planais dalijosi V. Šaulytė. 

Stilistė sako, kad jai geriausia maudymosi apranga tokia, kuri nevaržo judesių ir leidžia šėlti bangose. Tačiau stilius taip pat nelieka nustumtas į šoną – maudymosi kostiumėlis V. Šaulytei neturi būti nuobodus, kad gerai atrodytų tiek vandenyje, tiek iš jo išlipus.

„Man svarbus stilingas patogumas. Ieškau galimybės derinti ir žaisti su kitais savo drabužiais, kad maudymosi kostiumėlis tiktų ne tik vandenyje, bet ir prie vandens. Tarkime vientisus kolekcijos „Water Language“ maudymosi kostiumėlius vilkėčiau ir prie sijono ar šortų“, – sakė stilistė, pasimatavusi tamsaus jūros mėlio spalvos ir raibuliuojantį vandenį primenančiais raštais margintą vientisą maudymosi kostiumėlį iš naujos „Audimo“ vasaros kolekcijos.

Vasaros planuose – vandens motociklas ir skraidlentė 

Maudymosi kostiumėlis V. Šaulytei būtina vasaros apranga, mat atostogų be vandens neįsivaizduoja. Pirmenybę V. Šaulytė teikia jūrai, kurią sako mėgstanti aplankyti ne tik vasarą. „Jūra man yra magiška. Karts nuo karto noriu ją aplankyti, pasisemti iš jos galios. Vasarą sunku save įsivaizduoti nebėgančią smėliu į bangas ar nešokančią nuo lieptelio į ežerą“, – apie pomėgį maudytis pasakoja stilistė.

Viena iš stilistų dueto „Šaša“ narių atskleidžia esanti neabejinga ir ekstremalioms vandens pramogoms. V. Šaulytės vandens pramogų sąraše ne tik pasiplaukiojimai laivais ar vandens atrakcionai, bet ir paviršinis nardymas, baidarės, irklentės. Pomėgį ekstremaliems pojūčiams stilistė sako atradusi prieš porą metų.

„Prieš dvejus metus neplanuotai išbandžiau vandenlentę. Po pirmo karto sakiau, kad daugiau niekada ja neplauksiu – vien tik kritinėjau ir gaudžiau orą. Bet atsistojau ant vandenlentės dar kartą ir tada supratau, koks geras jausmas lėkti vandens paviršiumi. Šiurpuliukai per kūną lakstė“, – įspūdžiais dalijasi V. Šaulytė.

Geriausios atostogos V. Šaulytės akimis – laisvos, vėjavaikiškos, su daug vandens pramogų ir šiek tiek ekstremalių akimirkų. Nenuostabu, kad jau dabar ji planuoja, kokias naujas vandens pramogas išbandys šią vasarą.

„Šią vasarą noriu išbandyti vandens motociklą ir reaktyvinę skraidlentę. Tikriausiai vienintelis dalykas, kuriam dar neatėjo laikas – giluminis nardymas“, – sako stilistė.

Miesto žmogus, pirmenybę teikiantis baseinui

Kitas stilistų dueto „Šaša“ narys Joringis Šatas, priešingai, vasarą galėtų praleisti ir neįbridęs į ežerą. Galbūt todėl ir maudymosi aprangai mažiau išrankus. Kaip sako stilistas, dėmesį pirmiausiai atkreipia į kokybę ir tuo metu mėgstamas spalvas. Maudymosi aprangai J. Šato atostogų lagamine vietos visada atsiranda, mat jis sunkiai įsivaizduoja atostogas be baseino.

„Dažniausiai atostogauju pas šeimos narius Vokietijoje. Jie gyvena prie jūros, tad ją aplankau. Tačiau labiau mėgstu maudynes baseine, be kurio neįsivaizduoju savo vasaros. Nors darbai neleidžia iš anksto planuoti atostogų, tikiuosi, kad ten, kur nuvyksiu, bus didelis vandens atrakcionų parkas. Juos labai mėgstu“, – savo vandens pramogų pomėgiais dalijasi J. Šatas.

Nors ekstremalių pramogų stilistas sako nemėgstantis, teko išbandyti tokių, kurios paliko neišdildomą įspūdį.

„Kartą su draugais jūroje išbandėme linksmą pramogą. Susėdome į pripučiamą sofą, kurią traukė vandens motociklas. Tuomet buvo tikrai labai linksma, sakėm, kad būtinai dar kartą bandysim. Užteko dešimties minučių bandymo išsilaikyti ant tos sofos, kad pasijusčiau kaip po geros treniruotės rankoms“, – šypsosi J. Šatas.

Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas kartu su „Audimo“ kolekcijos pristatyme dalyvavusiais mados tinklaraštininkais ir sportininkais įsiamžino mados fotografo Audriaus Solomino nuotraukose.

Kolekcija, mylintiems vandenį

Kapsulinę atostogų kolekciją „Water Language“ pristatęs aktyvaus laisvalaikio ir sporto prekės ženklas „Audimas“ kviečia pradėti dialogą su vandeniu.

„Vandens energijos įkvėpta kolekcija „Water Language“ sukurta norintiesiems pajusti ryšį su vandeniu ir kartu jaustis patogiai, nesuvaržytais judesiais mėgautis aktyviu laisvalaikiu vandenyje, atostogomis pajūryje ar aktyviu savaitgaliu prie ežero. Ši kolekcija dera tiek ramioms atostogoms, tiek aktyviam vandens sportui – kiekvienam, kuris nori užmegzti savo dialogą su vandeniu“, – kolekciją „Water Language“ pristato „Audimo“ prekės ženklo vykdomoji direktorė Vesta Krungolcienė.

Kolekciją sudaro vientisi maudymosi kostiumėliai, kurių savybė greitai išdžiūti leidžia juos derinti prie aprangos pramogoms prie vandens. Paplūdimio suknelės išgarina drėgmę, todėl ir karštą vasaros dieną leidžia jaustis gaiviai. Ilgarankoviai marškinėliai, pasiūti iš nuo UV spindulių saugančio audinio, puikiai tiks laisvalaikiui po saule, kai norisi odą apsaugoti nuo kenksmingo UV spindulių poveikio. O itin lengvi paplūdimio šortukai užbaigs atostogų derinį su vientisu maudymosi kostiumėliu ar marškinėliais.

Kolekcijos spalvos ir raštai tarsi tapyti vandens – atkartoja jūros bangavimą ir purslus, kuria raibuliuojančio vandens įspūdį.

„Kurdami šią kolekciją, norėjome išreikšti vandens skleidžiamą energiją. Pasirinktos spalvos ir raštai natūraliai dera su vandens stichija – ar tai būtų ramus baseino vanduo, ar bangomis pasišiaušusi jūra. Ypatingą dėmesį skyrėme vandens aprangos funkcionalumui. Svarbiausia maudymuisi skirtų drabužių savybė – greitai išdžiūti, kad su jais jaustumėte komfortą tiek vandenyje, tiek išlipę ant kranto. Pasivaikščiojimams pakrantėmis skirtos suknelės pasižymi kita svarbia vasaros drabužių savybe – išgarinti drėgmę ir leisti odai kvėpuoti. Todėl ir karščiausią dieną su tokiais drabužiais išlaikysite gaivumo ir lengvumo jausmą“, – kolekciją pristato „Audimo“ dizainerė Gertrūda Ramūnaitė.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Gižaitė-Tulabienė, UAB Headline agency