Mada

Seksualūs apatiniai: dėl savęs ar dėl vyrų?

Apatinio trikotažo parduotuvės ir jose slypintys lobiai – silpnybė, dėl kurios alpsta ne viena moteris. O vyrai, pamatę šiose įsigytais pirkiniais pasipuošusias damas, tarsi praranda sveiką protą ir krenta šioms po kojomis…Kyla natūralus klausimus, ar seksualūs apatiniai skirti pačioms moterims, ar šiais puošiamasi tik turint tikslą sužavėti vyrus?

Seksualūs naktiniai, chalatėliai, gundantis apatinis trikotažas bei tokios smulkmenos, kurių net pavadinimo ne kiekvienas žino: apatinio trikotažo parduotuvės, net ir pasižyminčios gana solidžiomis kainomis, pirkėjų stygiumi tikrai nesiskundžia. Daugiausiai lankosi jaunos ar vidutinio amžiaus prisižiūrinčios moterys, gana dažni svečiai ir vyrai, manantys, jog seksualūs apatiniai – puiki dovana mylimai moteriai.

Nereikia būti diplomuotu psichologu, jog žinotum, kad gera moters savijauta tiesiogiai susijusi su šios išvaizda. Svarbu ne tik viršutiniai rūbai, tobulai sutvarkyti plaukai bei tvarkingas manikiūras, bet ir tai, apie ką žino tik ji pati. Seksualūs apatiniai – viena tokių detalių. Einant į darbo pokalbį ar kito atsakingo išbandymo metu, patariama apsivilkti kokybiškus, seksualius apatinius. Aišku, apatinio trikotažo niekas nematys, tačiau žinojimas, jog esi tobula „nuo…iki“ tikrai bus naudingas.

Aišku, seksualiais apatiniais drabužėliais dažniau puošiamasi turint tikslą šiuos kažkam pademonstruoti, nesvarbu, tai būtų nuolatinis parteris ar atsitiktinis vienos nakties nuotykis, kurio subjektą tikimasi „susišaudyti“ klube. Seksualūs apatiniai tarnauja ir kaip įžanginė gundymo priemonė, ir kaip pikantiškų vaidmenų žaidimų priemonė.  Tokia smulkmena kaip naujas intymių drabužių komplektas gali padėti atgaivinti atšalusius santykius bei „įpūsti“ trūkstamos aistros.

Ne paslaptis, jog daugelio sprendimų priėmimą įtakoja kiti žmonės. Ne išimtis ir apatiniai. Kai kurios moterys patogiau jaustųsi miegodamos su gerokai per dideliais marškinėliais, puoštais animacinio filmo herojumi, tačiau „įspraudžia“ save į ankštą korsetą. Puiku, jei toks sprendimas atneša laukiamus rezultatus. Tačiau neabejotinai tobula, kai moteris yra pasiekusi tokį lygį, jog gali sau leisti prabangą daryti tik tai, kas priimtina jai pačiai. Gundantis apatinis trikotažas tokio tipo moterims yra savaime suprantamas dalykas, be kurio šios jaučiasi tarsi nuogos.