Grožis

Viskas apie krūtų didinimo operacijose naudojamus implantus. Jų istorija.

Didesnės, pilnesnės ir patrauklesnės krūtys visada buvo paklausios kaip moteriškumo ir seksualinio patrauklumo signalas. Šiandien viskas, ką jums reikia padaryti, kad jūsų krūtys atrodytų geriau, yra susirasti gerą plastikos chirurgą ir pasidaryti krūtų implantus. Tačiau ne visada buvo taip paprasta. Šiame straipsnyje apžvelgiama krūtų implantų istorijos tvarkaraštis ir sužinoma, kaip jie sukūrė revoliuciją šiuolaikiniam krūtų didinimui. Kaip žinote, krūtų implantai yra palyginti nauji. Pirmasis krūties implantas buvo panaudotas vos prieš 6 dešimtmečius, o tai yra šiek tiek neseniai. Prieš tai moterys į krūtinę suleido neįsivaizduojamų dalykų, kad jos taptų didesnės. Ir rezultatai (nenuostabu) ne visada buvo tokie puikūs.

Nuo tada krūtų implantai nuėjo ilgą kelią. Medicinos implantų gamintojai sukūrė novatoriškas technologijas, užtikrinančias saugumą, ilgaamžiškumą ir natūralius rezultatus. Naujos kartos silikoniniai krūtų implantai moterims duoda puikių rezultatų. Anatominiai implantai, apvalūs implantai, guminiai lokiai, tekstūruoti implantai, lygūs implantai. Yra daug pasirinkimų, o implantai yra populiarūs. Nuo pirmojo krūtų padidinimo nuėjome ilgą kelią.

Krūtų implantų istorija prasidėjo ne taip, kaip yra šiandien. Daugelis metodų, naudojamų krūtų didinimo istorijoje, buvo nesaugūs, neveiksmingi ir kartais tiesiog  keisti. 1895 – pirmasis krūtų padidinimas. 1895 metais austrų-vokiečių chirurgas Vincentas Czerny pranešė apie pirmąjį krūtų padidinimą. Jis atliko krūtų rekonstrukciją pašalinus didelį naviką iš moters krūties.Siekdamas išvengti asimetrijos ir deformuotos krūties išvaizdos, jis nusprendė pakeisti išskleistą audinį. Jis panaudojo riebalų gabalėlį, paimtą iš pačios paciento šlaunies, ir įsodino jį į krūtinę.Tai buvo pirmoji istorijoje užregistruota tinkama kosmetinė krūtų operacija.1900–1950 m. Keistos krūtų injekcijos. 1800 -ųjų pabaigoje ir 1900 -ųjų pradžioje daugelis moterų manė, kad gera idėja į krūtis suleisti parafino aliejaus, kad jos taptų didesnės. Jei jums įdomu, parafino aliejus yra vazelinas, sumaišytas su alyvuogių aliejumi.