Idėjos namams

Kodėl verta montuoti paslėptą dušo maišytuvą?

Paslėptos santechnikos sistemos tampa vis populiaresnės ne tik tarp naujai įrengiamų, bet ir tarp atnaujinamų ir pertvarkomų vonios kambarių. Laikantis labai populiaraus minimalistinio stiliaus, įvairių elementų, formų ir tekstūrų skaičius vonios kambaryje, turėtų būti kuo mažesnis. Tai leidžia jums gauti harmoningą interjerą be nereikalingų detalių, kurios trukdytų išgauti galutinį vonios kambario dizaino efektą.

Priklausomai nuo pasirinktų maišytuvų, jūsų vonios kambarys gali būti paverstas prabangia SPA zona su ledo srovėmis arba gaivinančia lietaus srove. Svarbiausia, kad paslėptusmaišytuvusgalite įsirengti ne tik dušo zonoje, bet ir voniose bei kriauklėse. Daugiau kompetetingų patarimų ir pasiūlymų, rasite paspaudę ant nuorodos.

Vonios erdvė dažniausiai būna labai ribota, ypač kai kalbame apie nedidelio ploto patalpas, kur kiekvienas papildomas centimetras yra reikalingas. Šiuolaikinio paslėpto maišytuvo visi pagrindiniai komponentai yra sienoje. Iš išorės matomas tik plonas, pavyzdžiui, tik 10 mm, metalinis ant paviršiaus sumontuotas dušo įtaisų valdymo skydelis. Tai leidžia padaryti dušo erdviąpatogią, nepakenkiant jos funkcionalumui. Be to, naujausios kartos įmontuoti maišytuvai yra suprojektuoti taip, kad sugedus darbiniam blokui, jūs galite jį išmontuoti ir pakeisti, neišardydami plytelių.

Viršutiniame integruoto maišytuvo skydelyje yra vandens slėgio reguliatoriai su mygtukais, kuriais valdomas dušo įtaisų įjungimas ir išjungimas, taip pat termostatas, osimboliai ant rankenėlių palengvina jų naudojimą.

Paslėptų maišytuvų privalumai:

  • Dušo valdymo sistema tvirtai priglunda prie sienos. Tai dušo zonai suteikia itin

modernią, tvarkingą išvaizdą.

  • Maudantis nebereikia būti atsargiems, kad nesusižeistumėt. Dabar jūs turite

daugiau erdvės ir jaukumo.

  • Matomos paslėptų maišytuvų dalys neįkaista ir nėra pavojaus nusiplikyti nuo

per karštų paviršių. Tai ypač gerai, jei namuose yra vaikai.

Modernus paslėptas maišytuvas atveria naujas galimybes architektui ir dizaineriui. Dušo kambarys atrodo modernesnis be nereikalingų detalių.