Pasidaryk

Profesionali plaukų kirpimo įranga, kaip pasirinkti?

Nepriklausomai nuo to, ar mus domina plaukų kirpimo mašina privačiam naudojimui namuose, ar ieškoma įranga savo kirpyklai, kiekvienu atveju yra reikalingi kokybiški bei patikrinti profesionalūs įrenginiai. Kokią kirpimo mašinėlę pasirinkti, kad būtų pateisinti visi mūsų lūkesčiai? Į ką atkreipti dėmesį perkant? 

Į kokius kirpimo įrangos parametrus reikia atsižvelgti?

Svarstant apie plaukų kirpimo mašinos įsigijimą, verta patikrinti, kokie techniniai parametrai išskiria profesionalius modelius. Svarbiausi plaukų kirpimo mašinų parametrai yra galia, maitinimo šaltinio tipas,medžiaga, iš kurios buvo pagaminta kirpimo mašinėlė, galimybė reguliuoti kirpimo lygį bei papildomos funkcijos.

Kuo išsiskiria profesionalios kirpimo mašinos?

Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės pasižymi modelio lengvumu, todėl yra patogiai ir praktiškai naudojamos. Nors mažos galios skustuvo užtenka naudoti namuose, prireikus daugiau galios (įvairių tipų ir skirtingo ilgio plaukams), verta rinktis galingesnį įrenginį,kuris garantuos ilgesnį skustuvo tarnavimo laiką, apie 800 valandų.

Patogiausias sprendimas yra belaidė kirpimo mašinėlė, kuri žymiai pagerina kirpimo patogumą namuose ar salone. Jei pasirenkama mašinėlė su laidu, verta žiūrėti į modelį su ilgu kabeliu (pageidautina apie 4 m). Profesionalios kirpimo mašinėlės su akumuliatoriumi gali veikti iki 240 minučių. Šis parametras labai priklauso nuo įkrovimo laiko.

Renkantis profesionalią mašinėlę verta patikrinti, ar modelis veikia tyliai (triukšmas gali varginti, ar tai būtų salono klientai, ar maži vaikai – namuose ar salone). Idealiu atveju pasirinktas skustuvas turėtų būti greitai ir lengvai valomas ir prižiūrimas.

Galiausiaiverta paminėti kirpimo ilgio galimybesProfesionalios kirpimo mašinėlės paprastai turi turėti keletą priedų, užtikrinančių kirpimo ilgį nuo kelių mm iki net 25 mm.

Plačiau apie skirtingas plaukų kirpimo mašinėles ir jų parametrus: groziui.lt