Laisvalaikis

Wizz Air siūlo nuolaidų visiems WIZZ Discount Club nariams

Vilnius, liepos 13 d. Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė Wizz Air siūlo bilietų su nuolaida visiems WIZZ Discount Club nariams. Tik šiandien internetinėje svetainėje wizzair.com ar mobilioje programėlėje galima įsigyti bilietų su 15 proc. nuolaida. Pasiūlymas galioja atrinktiems skrydžiams, vyksiantiems iki rugsėjo 30 d.

Wizz Air visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti WIZZ Flex paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą keleiviai gali būti tikri, kad pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar tikslą jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.

Prieš vykstant pasirinkta kryptimi, Wizz Air taip pat rekomenduoja pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant Wizz Air tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti ir tvariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 154 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Pranešimą paskelbė: Rosita Vasiliauskytė, UAB ADVERUM