Laisvalaikis

„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Palangos į Amsterdamą

Palanga. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien švenčia savo plėtrą Palangoje ir pradeda tiesioginį skrydį į Amsterdamą. Oro linijų bendrovė šiuo maršrutu skraidins du kartus per savaitę. Iš viso 2024 m. „airBaltic“ jungia Lietuvą 19 krypčių ir toliau bazuoja du orlaivius Vilniuje. Visuose skrydžiuose keleiviai gali rinktis vieną iš dviejų aptarnavimo klasių: ekonominę ir verslo.

„Džiaugiamės galėdami plėsti savo paslaugas Palangoje ir pasiūlyti naują tiesioginį maršrutą į Amsterdamą, kuris yra vienas didžiausių oro uostų centrų Europoje ir viena paklausiausių krypčių iš Palangos oro uosto. Šis papildymas labai pagerina susisiekimą su Vakarų Lietuva, į kurią per Amsterdamą galima nuskristi daugiau nei 100 krypčių. Šis maršrutas taip pat bus svarbus pritraukiant naujų lankytojų į gražų Vakarų Lietuvos regioną. Naujasis maršrutas taip pat patvirtina mūsų puikų bendradarbiavimą su Lietuvos oro uostais ir Klaipėdos regionu“, – teigia „airBaltic“ tinklo plėtros viceprezidentas Mantas Vrubliauskas.

„Šis maršrutas yra labai svarbus visam Vakarų Lietuvos regionui. Jo naudą pajaus tiek tie keleiviai, kurie turės galimybę tiesiogiai ir greitai pasiekti Amsterdamą kaip galutinį kelionės tašką, tiek tie, kurie galės naudotis patogiais jungiamaisiais skrydžiais per šį aviacijos centrą ir pasiekti, pavyzdžiui, Jungtines Amerikos Valstijas. Be jokios abejonės, šis patogus skrydis kartu ir galimybė mūsų šaliai sulaukti daugiau turistų iš Vakarų Europos. Esame labai patenkinti ir džiaugiamės mūsų ilgamečio partnerio airBaltic sprendimu vykdyti plėtrą Lietuvos pajūrio oro uoste“, – išskiria Lietuvos oro uostų Skrydžių vystymo skyriaus vadovas Tomas Zitikis.

Amsterdamas, Nyderlandų sostinė, yra miestas, kuriame istorija ir modernumas sugyvena kartu, sukurdami unikalią ir gyvybingą atmosferą. Garsėjantis savo kultiniais kanalais, istoriniais namais ir pasaulinio lygio muziejais, Amsterdamas siūlo vaizdingą aplinką, įkūnijančią olandišką žavesį. Miesto architektūrinė įvairovė apima gerai išlikusius XVII a. pastatus, šiuolaikinius statinius ir modernius projektus. Amsterdame, kaip kultūros centre, yra tokios garsios institucijos kaip Rijksmuseum, Van Gogo muziejus ir Anos Frank namai. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti gyvus turgus, pavyzdžiui, Alberto Kiuipo turgų, ir pasimėgauti gyvybinga kavinių kultūra. Dėl plačių dviračių takų ir efektyvaus viešojo transporto keliauti po Amsterdamą yra patogu ir malonu.

Skrydžiai iš Palangos į Amsterdamą pagal tvarkaraštį trunka 2 valandas ir 10 minučių.

Balandžio mėnesį „airBaltic“ atšventė reikšmingą sukaktį – 15 metų iš eilės veiklos Palangoje. Per šiuos metus oro linijų bendrovė kasdien sujungė Lietuvos pajūrį su Latvijos sostine. Per savo bazę Rygoje ji užtikrina keleiviams sklandų susisiekimą su plačiu „airBaltic“ tinklu ir likusiu pasauliu, naudodamasi daugiau nei 20 bendrojo kodo skrydžių partnerių paslaugomis.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Palangos į Amsterdamą


„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Palangos į Amsterdamą


„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Palangos į Amsterdamą