Laisvalaikis

„airBaltic“ skelbia apie bendradarbiavimą su „SIXT“

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad pradėjo bendradarbiauti su tarptautine mobilumo paslaugų teikėja „SIXT“. Partnerystė suteiks galimybę visiems „airBaltic“ klientams prie skrydžio užsakymo pridėti ir automobilio nuomą. Be to, „airBaltic Club“ nariai nuo šiol galės rinkti lojalumo taškus pasinaudojus „SIXT“ paslaugomis daugiau nei 2 200 lokacijų 105 šalyse.

„Visada ieškome naujų būdų, kaip padaryti „airBaltic Club“ lojalumo programą patrauklesnę jos nariams. Todėl džiaugiamės, kad tarptautiniu mastu pripažintas mobilumo paslaugų teikėjas „SIXT“ papildė mūsų partnerysčių sąrašą. Naujųjų partnerių paslaugomis naudotis labai paprasta, o už kiekvieną automobilių nuomos užsakymą, priklausomai nuo trukmės, galima gauti iki 1 200 „airBaltic Club“ taškų. Tai dviguba vertė klientams“, – teigia „airBaltic“ lojalumo ir partnerysčių skyriaus vadovas Māris Rudens.

„Mums yra didelė garbė tapti oro linijų bendrovės partneriu bei plėsti tarptautinį bendradarbiavimą. Tai svarbus žingsnis užtikrinant mūsų klientų patogumą. Bendradarbiaudami teiksime automobilių nuomos paslaugas visomis „airBaltic“ kryptimis, užtikrindami, kad klientai galės gauti automobilį iš karto po nusileidimo paskirties vietoje. Taigi, visi vartotojai galės patogiai tęsti kelionę vos tik išlipus iš lėktuvo“, – sako Algimantas Andrašiūnas, „SIXT“ vadovas Lietuvoje.

Pateikus paraišką dėl nemokamos „SIXT“ narystės kortelės (Express, Auksinis arba Platininis lygis), „airBaltic Club“ lygmuo bus suderintas su atitinkamu „SIXT“ lygmeniu, todėl klientai galės naudotis išskirtiniais pasiūlymais, pavyzdžiui, nuolaidomis automobilių nuomai. Daugiau informacijos apie „airBaltic Club“ ir „SIXT“ partnerystę rasite adresu: www.sixt.lt/airBaltic.

„airBaltic Club“ – tai lojalumo programa, su kuria keliaujant galima rinkti lojalumo taškus bei gauti įvairių prizų. Klubo nariai renka taškus kiekvieną kartą skrisdami „airBaltic“ lėktuvu arba naudodamiesi kitų kelionių partnerių paslaugomis.

Lojalumo programa sukurta taip, kad būtų naudinga ne tik dažnai keliaujantiems, bet ir tiems, kurie keliauja rečiau. Nedažnai keliaujantys taip pat gali gauti vertingų prizų, pavyzdžiui, nemokamą sunkųjį bagažą, išankstinę vietų rezervaciją ir kt.

Daugiau informacijos apie „airBaltic Club“ rasite adresu:

https://www.airbaltic.com/lt/apie-airbaltic-club

Oro bendrovė „airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „SIXT“ Baltijos šalyse:

Nuo 2010 m. „SIXT“ franšizę Baltijos šalyse valdo įmonė „Transporent“. Bendrovė teikia automobilių nuomos ir prenumeratos paslaugas bei turi 7 tūkst. automobilių. Trumpalaikei nuomai galima išsinuomoti daugiau kaip 1 tūkst. „BMW“, „Audi“, „Volkswagen“, „Toyota“, „Škoda“ ir kitų pirmaujančių pasaulio automobilių gamintojų modelių. Galvodama apie tvarią ilgalaikę plėtrą, SIXT kasmet didina ekologiškų elektrinių ir hibridinių automobilių dalį. Baltijos šalyse SIXT automobilių nuomos biurai veikia Rygoje, Liepojoje, Taline, Tartu, Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Klaipėdoje, taip pat šių miestų oro uostuose. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite www.sixt.lt ir www.sixtplus.lt

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 38 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Aviacijos pramonė Latvijoje netiesiogiai sukuria beveik 30 000 darbo vietų, o milijonai žmonių keliauja per Rygą ir dar daugiau atvyksta į Latviją. Kasmet užsienio turistai Latvijoje išleidžia daugiau kaip 750 mln. eurų. Sužinokite daugiau:

https://blog.airbaltic.com/airbaltic-an-asset-for-the-national-economy-of-latvia/.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ skelbia apie bendradarbiavimą su „SIXT“