Sveikata

Matomos ir nematomos dovanos

Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras jau trečią kartą baigiantis metams ir artėjant šventėms visiems pacientams – ir gulintiems stacionaro skyriuose, ir besilankantiems ambulatoriniuose padaliniuose – dovanoja simbolines dovanėles. Tai apčiuopiamas dėmesys ir priminimas, kad kiekvienas žmogus yra svarbus.

 Net ir nedidelis dėmesys labai daug reiškia ligos palytėtam žmogui, nors akimirkai sušildo, pradžiugina, praskaidrina mintis, grąžina tikėjimą ir pasitikėjimą.

 „Mūsų darbuotojai kasdien negaili šypsenų, gerų žodžių, šildančių žvilgsnių. Atjauta ir dėmesys yra mūsų darbo palydovai. Ligos užkluptas žmogus dažnai jaučiasi vienišas, nesuprastas, apleistas, todėl visais įmanomais būdais stengiamės padėti atgauti dvasinę pusiausvyrą, ramybę ir pasitikėjimą savo jėgomis. Širdies dovanos yra ne mažiau vertingos ir praturtinančios, jos palengvina sergančiųjų gyvenimą atsidūrus tarp baltų palatos sienų“, – pastebi  Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius.

 Net ir pasibaigus šventiniam laikotarpiui, nepamirškime bendrystės, pagalbos vieni kitiems ir ypač sergantiesiems. Juk žmogaus ryšys su žmogumi – viena iš didžiausių socialinių vertybių, neprarandanti vertės ir tokiame skubančiame mūsų pasaulyje.

 Sveikatos, taikos ir ramybės Naujaisias metais!

Pranešimą paskelbė: Janina Utkuvienė, VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras