Mada

Apie sportbačių nešiojimą vakarėlių metu ir etiketą

Galima drąsiai sakyti, kad klasikinis stilius labai išsikreipė, šiuo metu atrodo visiškai kitaip nei prieš gerus dešimt metų. Tai yra visiškai natūralu, kadangi mada keičiasi, juolab, priimami vis drąsesni sprendimai, kurie ne tik padeda puikiai atrodyti, tačiau ir labai gerai jaustis.

Galima drąsiai sakyti, kad avalynei skiriama vis daugiau dėmesio. Kartais ji tampa net svarbesnė nei pasirinkta suknelė arba kiti drabužiai. Sakoma, kad prie geros avalynės net ir patys paprasčiausiai drabužiai atrodys puikiai. Ir šįkart mes svarstome, kokie sportbačiai moterims yra tinkami, juolab, kur juos galima dėvėti ir kodėl vis daugiau garsių moterų renkasi šią avalynę prie vakarinių suknelių?

Sportbačiai – patogumas?

Pirmiausia sportbačiai dažniausiai pasirenkami dėl patogumo. Turbūt nėra nei vieno asmens, kuris nesutiktų, kad tai bene viena patogiausių avalynių su kuria kiekvieną dieną galima įveikti labai didelius atstumus. Nieko keisto, kad šie batai buvo pamėgti ne tik sporto metu, tačiau kiekvieną dieną, kadangi šiais laikais žmonės labai daug juda, kasdien įveikia labai didelius atstumus, žinoma, greta patogumo nori įvertinti ir stiliaus galimybes, o sportbačiai  moterims tikrai labai gražūs.

Svarbiausia rasti tokią avalynę, kuri Jums būtų patogi. Štai todėl, nors ir koks svarbus yra stilius, daugiausia dėmesio reikia skirti patogumui. Nes kai kasdien dėvėti batai yra patogūs – su jais atrodyti puikiai yra kur kas paprasčiau.

Stiliaus variacijos

Kaip jau minėjome, stiliaus variacijos prasme galimybės labai atviros, tad kiekvienas ieškantis unikalumo gali jautis ramiu, kad rado tai, kas jam labiausiai tinka. Sportiniai batai gali būti labiau klasikiniai ir puikiai atrodyti darbo vietoje, tuo pačiu jie gali atrodyti moderniai ir būti dažnai nešiojami vakarėlių metu. Šiuo metu atsiranda net ir labai drąsių nuotakų, kurios sportinius batelius renkasi vakarėlio metu. Paprasčiausiai su jais išbūti visą vakarą ant kojų yra kur kas paprasčiau, o po vestuvių keliauti į ilgą kelionę nebėra sunku. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad sportbačiai moterims labai stilingi. Vestuvių metu dažniausiai pasirenkami šviesūs, balti, o vakarėlio metu, kai dėvima juoda suknelė, dažniausiai derinami ir juodos spalvos sportiniai bateliai, kurie savo stiliumi net neatrodo kaip sportiniai, tačiau patogumo prasme su jais galima šokti visą naktį.

Sportbačiai moterims atrodo visiškai kitaip, nei anksčiau. Jeigu anksčiau šie batai buvo tikrai sportiniai ir geriausiai atrodė tik prie sportinio stiliaus kelnių, tai šiuo metu šio tipo batų stilius yra visiškai kitoks. Kartais sportbačiai net pavadinami klasikiniais batais, kadangi juos gana nesunku priderinti prie puošnios aprangos. O greta to – ne tik puikiai atrodysite, tačiau ir puikiai jausitės.