Mada

Avalynė, kurią turėtų turėti kiekviena moteris

Atšilus orui kiekvienai moteriai kyla noras pasilepinti save ir apsipirkti. Vienas iš mėgstamiausių damų pirkinių – avalynė. Tačiau egzistuoja tiek skirtingų rūšių batų, kad išsirinkti yra išties sunku. Juolab, kad itin greitai keičiantis madoms yra išties sunku susivokti tarp to, kas madinga šiemet ir to, kas bus madinga kitamet. Todėl derėtų susipažinti su pagrindiniais 9 avalynės tipais, kuriems vietos savo spintoje turėtų atrasti kiekviena moteris.

  1. Klasikiniai juodi aukštakulniai. Šie aukštakulniai niekuomet neišeis iš mados ir tiks neabejotinai prie bet kokių drabužių. Juos galima avėti tiek į darbą, tiek ir į parduotuvę ar iškilmingą vakarinį renginį.Tad siekiančioms universalumo – tai pirkinys numeris vienas!
  2. Neutralūs (kūno spalvos) aukštakulniai. Tokio tipo aukštakulniai yra tarsi puiki pamaina klasikiniams juodiems aukštakulniams. Jie derės prie visų šviesių drabužių, o taip pat suteiks lengvumo pojūtį. Sunku patikėti, tačiau avalynė gali sukurti ir tam tikras iliuzijas. Štai apsiavus kūno spalvos aukštakulnius, kojos optiškai pailgėja.
  3. Vyriško tipo batai lygiu padu. Tai yra avalynės klasika, tinkanti tiek į darbą, tiek ir į neįpareigojančios aprangos renginį. Jie bus ne tik patogūs, tačiau ir spinduliuos klasika. Galima rinktis tiek batus lakiniu, tiek ir matiniu paviršiumi.
  4. Basutės aukštu kulnu. Nėra nieko gražiau, nei elegantiškos odos juostelės, juosiančios grakščiai išformuotą moterišką pėdą. Norint pasipuošti kaitrią vasaros dieną be tokios avalynės apsieiti neįmanoma!
  5. D‘Orsay tipo bateliai. Šie lengvi, vos pėdą gaubiantys bateliai gali būti nešiojami kasdien. Jie atrodys išties klasiškai, tačiau bus patogūs ir nenuvargins kojų net ir avint juos visą dieną.
  6. Įsispiriami sportiniai bateliai. Tokio tipo avalynė nebus naudojama sportui, tačiau tomis dienomis, kai tenka bėgioti iš vienos vietos į kitą, geriau savo pėdas patausoti ir rinktis sportinius batelius.
  7. Vasarinės espadrilės. Ispanijos klasika – bateliai pintu padu. Itin dailiai atrodys basučių tipo espadrilės su platforminiu kulnu. Juk vasarą norisi nuolat būti pasipuošus!
  8. Guminiai batai. Reikėtų mesti iš galvos nuo seno įstrigusį žalių guminių batų vaizdą. Šiuolaikinė moteriška avalynė, skirta apsaugoti kojas nuo lietaus, yra tokia pat stilinga, kaip ir įprasti aukštakulniai. Todėl būtina atrasti vietos savo spintoje ir guminei avalynei.
  9. Ryškūs batai. Juk būna tokių dienų, kai norisi šiek tiek išsišaukti. Tai padaryti padės įvairiaspalvė ryški avalynė.

Žinoma, moterys linkusios turėti kur kas daugiau nei 9 poras batų, tad galvą tikrai yra kur pasukti!