Butelio įpakavimas
Pasidaryk,  Šventės

Butelio įpakavimas

Pripažinkime, juk daugelis eidami į svečius prie gėlių ir dovanos kartu dar pridedate ir tauriųjų gėrimų buteliuką. Todėl dovanojame Jums dar vieną mūsų rankdarbių pamoką, kurioje išmoksite, kaip galima originaliai įpakuoti butelius. Čia pristatomi du skirtingi butelių pakavimo būdai, tačiau tiek pirmajam, tiek antrajam, reikalingų priemonių tikrai rasite namie.

Įpakuojant butelį Jai reikės:
• stačiakampio arba kvadrato formos lengvai krintančios medžiagos;

Įpakuojant butelį Jam reikės:
• dovanų pakavimo popieriaus;
• šilkinės juostelės;
• lipnios juostos;
• žirklių.

Pirmiausiai pakuosime butelį moteriai naudodami tiesiog gražios medžiagos audinį ir mazgus.

Butelio įpakavimas

1) Medžiagos kvadratą išlyginame ir patiesiame ant lygaus paviršiaus. Į vidurį dedame butelį ir surišame priešingus kampus (a ir c). Likusius d ir b kampus apsukame aplink butelio „pilvą“ ir surišame.
Butelio įpakavimas
2) Medžiagos stačiakampį išlyginame ir patiesiame ant lygaus paviršiaus. Paguldytą butelį dedame stačiakampio viršuje per vidurį. Užlenkiame kraštus (vieną ant kito) ir juos suvyniojame. Pastatome butelį, suvyniotą dalį apsukame aplink butelio kaklą ir perkišame.
Butelio įpakavimas
3) Medžiagos kvadratą išlyginame ir patiesiame ant lygaus paviršiaus. Ant kampo padedame du paguldytus butelius, kaip parodyta paveikslėlyje ir suvyniojame. Paimame suvyniotos medžiagos kampus, pastatome butelius ir surišame.
Butelio įpakavimas
4) Medžiagos kvadratą išlyginame ir patiesiame ant lygaus paviršiaus. Į vidurį dedame butelį ir surišame greta esančius kampus: a su b ir c su d. Iš likusių galų susukame „rankenas“ kurias galop surišame.
Butelio įpakavimas
Butelio „Įpakavimui Jam“ galima naudoti ne tik vyniojamą dovanų popierių, bet ir žemėlapį, komiksų puslapius ar laikraščius – viskas priklauso nuo to, kas patinka Jam.

Suvyniojame butelį į vyniojamą popierių ir lipnia juosta užtvirtiname. Viršuje suspaudžiame, juostelės pločio viršų lenkiame į apačią, įdedame juostelę ir dar kartą lenkiame žemyn. Įkerpame šonus, formuojame apykaklę ir surišame kaspinėlį arba kaklaraištį, o galiausiai suformuojame pečius.

Butelio įpakavimas