Mada

Calvin klein rūbai: klaidos, renkantis drabužius internetu

Žiniasklaidoje nuolat publikuojami įvairūs pramoginiai straipsniai apie tai, kaip internautai įsigyja prekes online, o išpakavę jas namuose supranta, kad įsigijo visai ne tai, ko tikėjosi. Labai dažnai tai pasitaiko ir perkant drabužius. Pirkėjai vienas po kito pasakoja istorijas, kad mokėdami pinigus tikėjosi vienokios kokybės, o atkeliavę drabužiai daug prastesni. Tai ypač nepageidaujamas rezultatas, kai perkami brangūs Calvin Klein rūbai ar kiti žinomų gamintojų drabužiai. Todėl reikėtų vengti kelių dažniausių klaidų perkant internetu.

Nepirkite greitai

Didžiausia klaida apsiperkant internetu, tai kai perkame per daug nesusimąstę. Pavyzdžiui, pamačius, kad vieniems ar kitiems mums patikusiems drabužiams kaip tik dabar taikomos didžiulės nuolaidos. Per įvairius išpardavimus rizikuojame įsigyti ne visai tuos drabužius, kuriuos paskui dėvėsime.

Dažniausiai vien todėl, kad skiriame mažai laiko drabužių apžiūrai arba perkame tik pažiūrėję į nuotrauką. Tačiau pasitaiko daugybė atvejų, kai nuotraukos neatitinka drabužių realios išvaizdos, todėl vien jomis vadovautis nereikėtų.

Be to, skubant pirkti, galite išleisti daug daugiau pinigų, nei planavote. Todėl perkant internetu visuomet sustabdykite save nuo greito pirkimo per  daug negalvojant.

Skaitykite informaciją

Kaip jau minėta,  net kai tai yra Calvin Klein rūbai,  vien gražių nuotraukų, norint išsirinkti drabužius internetu, nepakanka. Skirkite pakankamai laiko prekių aprašymų skaitymui. Drabužių aprašymuose pateikiama tokia informacija, kaip medžiagos sudėtis, taip pat informacija apie tai, kaip reikia drabužį prižiūrėti ir skalbti, kokios kolekcijos tai rūbas ir kita informacija, kuri tikrai turėtų būti naudinga pirkėjui.

O dar svarbiau – nepamirškite įvertinti pristatymo kainos. Labai dažnai firminiai drabužiai perkami iš užsienio pardavėjų. O čia tik pirminė prekės kaina gali pasirodyti nedidelė. Pristatymas kartais sudaro didelę sąskaitos dalį, todėl tam reikėtų skirti dėmesio apsiperkant.

 

Nepamirškite dydžių lentelės

Skaitykite ne tik informaciją prie drabužių, bet ir būtinai analizuokite dydžių lenteles. Mados namai savo parduotuvėse dažniausiai skelbia savo  drabužių dydžių lentele.s IR visai nesvarbu, kad vieną kartą perkant internetu jau atradote, kuris dydis Jums tinka, geriau tai patikrinti kiekvieno apsipirkimo metu. Pavyzdžiu, kai kurie gamintojai pateikia tik bendrą dydžių lentelę visiems drabužiams, o kiti naudoja net kelias lenteles priklausomai nuo to, koks tai drabužis.

Pirkite oficialiai

Ypač tais atvejais, kai Calvin Klein rūbai perkami iš užsienio pardavėjo, kyla rizika, jog galite apsipirkti pas analogų gamintojus arba sukčius. Todėl perkant firminius drabužius visuomet pasidomėkite pardavėjo informacija. Pirkite tik iš oficialių drabužių pardavėjų ir prekės ženklo atstovų. Tuomet neteks nusivilti nei aptarnavimu, nei drabužių kokybe.