Mada

Stiliaus patarimai, kurie leis Jums atrodyti lieknesnėms

Praktiškai kiekviena moteris artėjant svarbiai progai svajoja numesti bent vieną ar kelis kilogramus – tuomet bet kokia puošni apranga turėtų atrodyti dar žaviau. Visgi, net ir be alinančių dietų dar tą pačią dieną galite atrodyti šiek tiek lieknesnės – tai padaryti Jums padės kelios paprastos stiliaus gudrybės. Ką šiuo atveju reikėtų žinoti?

Pirmenybę teikite „V“ formos iškirptei

Atviras apverstas trikampis sukuria iliuziją apie ilgesnę ir lieknesnę viršutinę kūno dalį, tad kuo daugiau odos bus rodoma tarp smakro ir krūtinės, tuo elegantiškesnės bus Jūsų proporcijos. Žinoma, tokią iškirptę reikėtų rinktis proto ribose – ypač tuomet, jei keliausite į pakankamai oficialią vietą. Tačiau iš esmės šia taisykle galima vadovautis ir kasdienybėje – bet kokie „V“ formos iškirptę turintys rūbai vizualiai subalansuos plačius klubus ir šlaunis, taigi Jūsų siluetas bus nepriekaištingas.

Pasinaudokite papuošalų strategija

Turėkite omenyje, jog ilgi karoliai prailgina trumpą kaklą ir atitraukia dėmesį nuo klubų bei kitų galimai probleminių kūno zonų. Tačiau jei norite, kad aplinkinių žvilgsnis kryptų ne į kūno vidurį, o į Jūsų veidą, galite rinktis ir masyvesnius kaklo papuošalus. Taip pat galima žaisti ir su rankomis: jei jas papuošite apyrankėmis ar rinksitės rūbus su įdomesniais rankogaliais, dėmesys atiteks riešams, o ne viršutinei rankų daliai.

Pasirinkite vieną spalvą                       

Tokios pačios spalvos viršutiniai rūbai ir kelnės ar sijonas sukuria nenutrūkstamą vertikalią liniją, todėl Jūs atrodote plonesnė ir aukštesnė. Tuo tarpu labai ryškūs kontrastai tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies aplinkinių akis labiausiai nukreipia į kūno vidurį – dažniausiai būtent tokio rezultato ir siekiame išvengti.

Atsakingai rinkitės rūbų medžiagas

Kai kurios medžiagos iš tiesų gali padėti Jums atrodyti šiek tiek liekniau. Tokiais atvejais patartina rinktis trikotažą, kašmyrą, kokybišką medvilnę, vilną ir įvairius maišytus audinius, kurių sudėtyje būtų bent šiek tiek elastano. Tuo tarpu atsargiau reikėtų elgtis su velvetu, aksomu, oda ir flanele. Tai nereiškia, kad šių medžiagų reikia visiškai atsisakyti, tačiau besirinkdamos iš jų pasiūtus rūbus, turėtumėte atidžiau įvertinti        savo atvaizdą veidrodyje. Iš skirtingų medžiagų pasiūtus rūbus rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – sukneles galite apžiūrėti čia.

Išbandykite paltus su platesne apykakle

Šaltuoju sezonu išlaikyti liekną siluetą yra ypatingai sunku, tačiau jei bus naudojami platesnę, šiek tiek netradicinę apykaklę turintys paltai moterims, su tokia užduotimi Jums tikrai pavyks susidoroti. Dabar tokių modelių prekyboje – apstu. Taip pat galite rinktis storą, dėmesį atkreipiantį šaliką – jis nukreips dėmesį nuo kitų Jūsų kūno dalių ir padės atrodyti dar įspūdingiau.

Atsižvelgusios į visus šiuos patarimus, kiekvieną dieną galėsite sukurti nepriekaištingą savo įvaizdį. Tokias gudrybes kasdienybėje pritaikyti nėra sunku, tačiau jų teikiama nauda – akivaizdi.