Mada

Keletas įžvalgų, padėsiančių išsirinkti jums tinkančius auskarus

Auskarai yra vienas iš tų papuošalų, kuris gali reikšmingai pakoreguoti mūsų įvaizdį. Todėl tai tikrai nėra papuošalas, kurį būtų galima nustumti į paskutinę aksesuarų sąrašo vietą. Auskarai ne tik įrėmina mūsų veidą, tačiau paprastai yra ir pirmas papuošalas, kurį žmonės pastebi, todėl formuojant savo įvaizdį visuomet labai svarbu pakankamai dėmesio skirti ir papuošalų pasirinkimui.

Atsižvelkite į progą, kuriai ruošiatės

Kaip ir su drabužiais, taip ir su papuošalais – jie turėtų atitikti konkrečią progą. Taigi, kai nuspręsite, ką dėvėsite, galėsite pasirinkti ir tinkamus papuošalus, kuriais pasipuošite. Svarbiausia, kad papuošalų standartas atitiktų jūsų drabužių standartą. Pavyzdžiui, jei einate į išleistuvių vakarėlį, giminių susitikimą ar net į darbą, greičiausiai dėvėsite oficialesnius drabužius, todėl jums reikės ir auskarų, kurie būtų puošnesni ir kažkuo ypatingi. Tokiomis progomis puikiai tinka ryškūs gintariniai auskarai, kabantys auskarai ar kt.

Tuo tarpu, jei savaitgalį ketinate susitikti su draugais, tikriausiai norėsite pasipuošti laisvesniais aksesuarais. Galite rinktis mažiau puošnius ir ne per didelius auskarus arba dailiai krintančius auskarus, kurie yra puikus tarpinis variantas tarp smulkių auskariukų ir didesnių kabančių auskarų.

Nuspręskite, kokį įvaizdį norite sukurti

Svarbi ne tik proga, tačiau ir tai, kokį įvaizdį norite sukurti. Jei norite savo įvaizdžiui suteikti bohemišką atspalvį, galite pasirinkti spalvingus gintarinius auskarus su karoliukais. O jei esate šiek tiek „pankiškesnės“ nuotaikos, galite rinktis ir gerokai drąsesnius auskarus. Tuo tarpu, jei eksperimentuojate su savo įvaizdžiu, puikiai tiktų ir asimetriškų auskarų pora. Galiausiai, jei nenorite, kad papuošalai užgožtų jūsų įvaizdį, gali tikti klasikiniai gintariniai auskarai.

Atsižvelkite į savo plaukų spalvą ir ilgį

Galite pasirinkti auskarus, kurie yra tos pačios spalvos arba panašaus atspalvio kaip ir jūsų plaukų spalva, pavyzdžiui, jei turite šviesius plaukus, jums puikiai tiks šviesaus, skaidraus ar geltono gintaro auskarai, o jei esate brunetė, galite apsvarstyti galimybę rinktis vyšninius gintaro auskarus, kad išryškintumėte šiltus plaukų atspalvius. Kita galimybė – rinktis spalvą arba tauriojo metalo apdailą, kuri bus matoma jūsų plaukų spalvos fone ir su ja kontrastuos. Pavyzdžiui, jei turite juodus plaukus, sidabrinė apdaila ir šviesesni tonai atrodys stulbinamai, kontrastuodami su tamsia spalva.

Taip pat verta pagalvoti apie savo plaukų ilgį. Jei planuojate ilgus plaukus nešioti palaidus, nėra prasmės rinktis ilgų dailiai krintančių auskarų, nes jie bus paslėpti jūsų plaukų sruogose. Tokiu atveju geriau rinktis stambesnius auskarus, auskarus vinukus ar asimetriškus auskarus, kurie bus labiau pastebimi. Tuo tarpu, jei jūsų plaukai trumpi arba mėgstate ilgus plaukus nešioti susuktus į kuodą, galite išsisukti ir su ilgais auskarais.

Kita vertus, tai tik bendros taisyklės. Žinoma, galite nepaisyti šių auskarų pasirinkimo ir derinimo patarimų, pasirinkdamos auskarus išskirtinai pagal savo skonį. Galbūt jau esate nusižiūrėjusios jums patikusius išskirtinio dizaino gintarinius auskarus, kuriais norėsite pasipuošti? Jei taip, telieka juos įsigyti ir pagyvinti savo įvaizdį!