Idėjos namams

Dalykai, kuriuos privalote žinoti prieš pirkdami skalbimo mašiną

Renkatės naują skalbimo mašiną? Tai yra labai svarbus daiktas jūsų namuose, kadangi gera skalbimo mašina garantuoja ilgesnį visų jūsų rūbų tarnavimo laiką, o netinkama skalbimo mašina ar džiovyklė gali sugadinti jūsų rūbus, greitai sugesti pati ir taip galite prarasti daugybę pinigų. Būtent todėl turėtumėte paklausyti internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertų patarimų, kuriuos jums pateiksime šiame straipsnyje.

Geriausi skalbimų mašinų būgnai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno

Skalbimo mašinos būgnas gali būti pagamintas iš plastiko, porceliano-emalio ir nerūdijančio plieno. Be abejo, pirmų dviejų variantų kaina paprastai yra žemesnė. Plastikiniai būgnai yra kiek patvaresni negu porcelianiniai, nes jie nerūdija, bet jeigu patvarumas yra jums svarbus aspektas renkantis skalbyklę, siūlome rinktis skalbimo mašiną su būgnu iš nerūdijančio plienu – nors toks prietaisas kainuos daugiau, jis ir tarnaus ilgiau, todėl ilgainiui netgi sutaupysite.

Skalbimo nustatymai reikalingi tik tiems, kas juos išmano

Jeigu nežinote kaip reikia skalbti rūbus, rinktis sudėtingos skalbimo mašinos su gausybe įvairiausių funkcijų ir skalbimo režimų jums nerekomenduojame. Taip, kiekviena skalbimo mašina turi savo instrukciją, tačiau instrukcijos ant rūbų etikečių kartais gali būti kiek neaiškios ir galiausiai galite nepataisomai sugadinti savo skalbinius. Todėl jeigu norite kuo paprastesnio naudojimo, siūlome rinktis skalbyklę su mažiau nustatymų. Na, o jeigu tikrai žinote ką darote ir norite, kad jūsų rūbai būtų idealios būklės kuo ilgiau, pirkite skalbyklę su didesniu nustatymų pasirinkimu.

Paprastai nustatymai gali būti valdomi sukamais valdikliais, liečiamais mygtukais arba liečiamu ekranu – nors pastarasis variantas yra šiuolaikiškiausias ir patogiausias, už jį teks užmokėti daugiau, o naudos valdymas liečiamu ekranu duoda ne tiek ir daug.

Skalbyklė su integruota džiovykle rekomenduojama taupantiems

Jeigu džiovyklė jums yra būtina ir namuose jūs neturite daug vietos, rekomenduojame įsigyti skalbimo mašiną su integruota džiovykle – šis patogus sprendimas sutaupys jums daugybę vietos ir netgi pinigų, kadangi tokiu atveju juk reikės pirkti tik viena prietaisą! Tiesa, įsigijus tokį hibridą, į jį teks krauti mažiau skalbinių negu į įprastą džiovyklę ar skalbyklę, nes karštam orui džiovyklėje reikia nemažai vietos. Tai reiškia, kad jeigu gyvenate ne vienas arba skalbiate daugybę rūbų, kartais galite prarasti nemažai laiko. Tiesa, verta prisiminti ir tai, jog šis integruotas sprendimas sumažins ir jūsų elektros sąnaudas, o tuo pačiu ir išlaidas. Taigi, viskas priklauso nuo to, ar norite taupyti, ar ne.

Įsigyti prailgintą garantiją gali būti verta

Paprastai skalbimo mašinos turi 24 mėnesių garantiją ir jeigu savo skalbimo mašiną planuojate keisti taip dažnai, jaudintis nereikėtų. Tačiau kitu atveju rekomenduojame įsigyti prailgintą garantiją – skalbimo mašinos po garantinio laikotarpio pabaigos genda ganėtinai dažnai (dažniausia to priežastis yra netinkamas naudojimas ir skalbyklės perkrovimas skalbiniais), todėl jeigu norite vėliau negaišti laiko ieškant specialių detalių ir meistrų, siūlome užsisakyti ir prailgintą skalbimo mašinos garantiją. Juk gyventi be skalbimo mašinos kiek ilgesnį laiką gali būti labai nesmagu, o prailginta garantija nekainuoja daug.

Rinkoje jau yra ir išmanių skalbimo mašinų

Esate labai užsiėmęs žmogus arba tiesiog dievinate technologines naujoves? Rinkoje jau yra išmanių skalbimo mašinų, kurias galima valdyti telefonu netgi nebūnant namie, taip pat jos automatiškai nustato skalbimui reikalingą vandens kiekį, o kartais net ir skalbiamų rūbų tipą. Tai tikrai nėra būtinos funkcijos, bet jeigu esate pasiruošę užmokėti šiek tiek daugiau, kodėl ne?