gelinis lakavimas
Grožis

Gelinis lakavimas puikus sprendimas skubančioms moterims

gelinis lakavimasRankos – moters atspindys. Todėl save mylinti moteris rūpinasi, kad rankų oda būtų švelni, o manikiūras keltų susižavėjimą. Tačiau skubančiai, užsiėmusiai šiuolaikiniai moteriai manikiūras kas pora dienų tampa tikrai laiką atimanti procedūra. Vos pasirodžius pirmiesiems lakams moterys pradėjo svajoti apie nagų laką, kuris laikytųsi ir nenusiluptų taip greitai. Juk kartais tereikia kiek pasisukti virtuvėje ar pasitvarkyti namuose ir dailaus buvusio lako ant nago nebelieka. Visgi šiuo metu tai nebėra tokia didelė problema – į moterų grožio pasaulį įsiveržė gelinis lakavimas.

Gelinis lakavimas, kitaip vadinamas ilgalaikiu lakavimu, kitaip nei paprastas lakavimas laiko 2-3 savaites, nenusilupa, netrupa barškinant nagučiais į klaviatūrą ar šveičiant vonios plyteles. Lakavimas atliekamas specialiu laku su apsauga ir aplikatoriumi. Geliu nulakuoti nagai džiovinami po specialia UV arba LED lempa. Lakas yra tvirtas, neskilinėja ir nenusilupa ir drąsiai gali išlaikyti net kelias savaites. Tai didelis privalumas jau įvertintas skubančių moterų. Žinoma vienintelis didžiausias trūkumas – negražus nuaugantis tarpelis tarp odos ir padengto laku nago. Visgi tokiu atveju moterims patariama įsigyti paprasto panašaus atspalvio lako ir užlakuoti ant viršaus.

Gelinis lakavimas tampa itin populiariu prieš žiemos šventes. Norisi būti gražiai tiek darbo vakarėlyje, tiek einant vakarieniauti su draugais, tiek namuose prie šventinio stalo po valgių ruošimo maratono. Nagai nulakuoti geliu atlaiko visas šventes, nagai atrodo puikiai ir moteriai nereikia papildomai rūpintis.

Gelinis lakavimas nekenkia nagams, jeigu yra tinkamai naudojamas ir yra atsižvelgiama į rekomendacijas. Be pertraukų lakuojant geliu, nagai gali suminkštėti, nuo jų greičiau nutrupa lakas.
Esant silpniems, lūžinėjantiems nagams, reikia po kiekvieno gelinio lakavimo reikia padaryti kelių savaičių pertrauką, pailsinti nagus. Yra daugybė priemonių stiprinančių nagus, tad reikėtų palepinti rankas vonelėmis, kremais, padengti nagus lako stiprikliais. Tuo tarpu stiprių nagų savininkės gali dažniau pasilepinti geliniu lakavimu be ilgesnių pertraukų ir nekenkiant nagams.