Sveikata

Hialurono rūgšties svarba veido odai

Vienas iš jaunystės eliksyrų yra hialurono rūgštis. Ji yra pagrindinė ekstraląstelinės matricos dalis, kuri yra gelinio pavidalo ir supa ląsteles, kurios yra odoje. Hialurono rūgštis veidui – labiausiai paplitusi rūšis, kurios populiariausi pavidalai yra kremai, geliai bei serumai. 

Hialurono rūgšties nauda veidui

Hialurono rūgštis suteikia naudą įvairioms kūno vietoms, tačiau didžiausią įtaką turi veido odai.

Nuolatinis drėkinimas. Jeigu reguliariai naudosite produktus, kuriuose gausu hialurono rūgšties, tuomet nuolat, net ir iš giliausių odos sluoksnių į paviršių pritrauksite drėgmę. Taip pat, jeigu jūsų gyvenamoji aplinka apsupta drėgno oro, tuomet oda gauna nuolatinį drėgmės kiekį bei gali žymiai ilgesnį laiką išsilaikyti ant jūsų veido odos nei pas tuos žmones, kurie gyvena sausoje vietoje.

Stangri ir lygi. Hialurono rūgštis nepašalina veido raukšlių, bet jos yra pripildomos drėgme, taip suteikdama lygios odos efektą. Taip pat, jeigu turite raukšleles aplink lūpas ir akis, tai signalizuoja, kad jūsų odai trūksta drėgmės.

Kiekvienai odos rūšiai. Hialurono rūgšties tikslas nuolat didinti drėgmės kiekį veido odoje. Nesijaudinkite, šis reiškinys neriebina odos! Hialurono rūgštis dėl savo lengvos konsistencijos, gali būti net ir riebiuose kremuose.

Apsauga veido odai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad hialurono rūgštis turi antioksidacinių savybių, kurios padeda atsinaujinti ląstelėms (ypač jeigu yra randelių). Itin tinka tiems žmonėms, kurie propaguoja lazerines procedūras.

Kada sustoja natūralaus hialurono rūgšties gamyba organizme?

Jau žmogus sulaukęs 25 metų, turi susitaikyti su faktu, kad natūralaus hialurono rūgšties gamyba organizme senka. Žinoma, prie amžiaus prisideda ir tokie faktoriai – rūkymas, dažnas alkoholio vartojimas, nuolatinis deginimasis ir buvimas saulėje, visi šie dalykai tik sumažina natūralaus hialurono rūgšties gamybą. Šios rūgšties trūkumas itin pasireiškia veido odos srityje – ji tampa sausa, šiurkšti, praranda elastingumą, pradeda formuotis pirmosios raukšlelės. Atsiradus šioms bėdoms, reikėtų nedelsti bei susirasti norimas priemones, kurios suteiktų hialurono rūgšties gavimą į organizmą.

Hialurono rūgšties nauda akims ir sąnariams

Hialurono rūgštis yra svarbi tiek išorinei, tiek vidinei žmogaus kūno daliai.

  • Hialurono rūgšties nauda akims – jos aptinkama akių audinių skysčiuose ir suteikia joms formą. Ši rūgštis sutepa akių audinius, todėl itin tinka vartoti tiems žmonėms, kurie kenčia nuo išsausėjusių akių. Taip pat hialurono rūgšties papildai padeda regėjimui gerinti. Juos geriausia pradėti vartoti tada, kai pajuntate, jog akys tampa labiau pavargusios nei anksčiau, akyse mirguliuoja ir pan. 
  • Hialurono rūgšties nauda sąnariams – ši rūgštis yra viena iš glikozaminoglikanų formų (ši forma palaiko lankstesnius, stipresnius ir sveikesnius sąnarius). Taip pat padeda pašalinti „šiukšles“, kurios susidaro kremzlėse bei verčia jas greičiau susidėvėti. Hialurono rūgštį galima leisti tiesiai į sąnarį, tačiau tokios procedūros labai brangios. 

Ieškantiems kur įsigyti kokybišką ir laiko patikrintą hialurono rūgšties produkciją – rekomenduotina apsilankyti Į Ohhira.lt, kur rasite ir kitą sveikatinimosi produkciją, tokią kaip skystas kolagenas, probiotikai ar gerosios bakterijos.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats