Idėjos namams

Indų ploviklis – dažniausiai naudojama buitinė priemonė

Kokia buitinė priemonė kiekvieno iš mūsų namuose yra naudojama dažniausiai ir įprastai turi didžiausią tiesioginį kontaktą su mūsų oda? Taip, tai indų ploviklis! Be to, šios buitinės priemonės yra skirtos būtent indų plovimui, o tai reiškia, kad jos gali turėti labai didelį poveikį ir mūsų sveikatai. Dėl šios priežasties nei vienas šiuolaikinis vartotojas neturėtų pamiršti, koks indų ploviklis yra naudojamas jo kasdienėje buityje.

Kenksmingos indų plovimui skirtos priemonės

Nemenka dalis buities prekių rinkoje siūlomų indų ploviklių yra pagaminti iš nenatūralių ir kenksmingų žaliavų. Tokios priemonės daro didelę žalą tiek mūsų sveikatai, tiek ir mus supančiai aplinkai. Deja, bet iki šiol daugelis žmonių mano, kad norint efektyviai išplauti indus – kitos išeities nėra, kaip tik pasitelkti stiprų poveikį turinčias chemines priemones. Žinoma, šis požiūris yra labai klaidingas ir žalingas. Dabartinėje rinkoje galima surasti ir visiškai ekologiškus bei natūralius indų ploviklius, kurių sudėtyje nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų.

Subalansuotas ir ekologiškas indų ploviklis

Pasirinkus natūralų indų ploviklį jūs išvengsite problemų, kurias priešingu atveju galėtų sukelti žalingos įprastiniuose indų plovikliuose esančios cheminės medžiagos. Ekologiškų buitinių priemonių parduotuvėse, tokiose kaip „Probiosanus“ https://probiosanus.com/probiotic-skalbimo-valymo-priemones/indu-plovikliai/, šiandien galima surasti ir indų ploviklius, kurie yra pagaminti naudojant probiotikus, gintaro ekstraktą, provitaminą B5, glicerolį ir kitas naudingas medžiagas.

Probiotikai yra gerosios bakterijos, kurių pagalba pagerėja mūsų odos mikroflora ir bendra mus supanti mikrobiologinė aplinka. Tai reiškia, kad ekologišką indų ploviklį, kuris yra pagamintas kartu pasitelkiant ir gerąsias bakterijas, galima naudoti ir nedėvint apsauginių pirštinių – ką jau kalbėti apie tai, kad tokiuose indų plovikliuose nėra jokių žmogaus sveikatai labai kenksmingų chloro junginių, nenatūralių sudedamųjų dalių ir fosfatų. Taip pat svarbu paminėti, kad ekologiškas indų ploviklis pasižymi ir labai gaiviu kvapu, efektyviu veikimu šalinant kalkių nuosėdas, maisto likučius ir kitus nešvarumus. Be to, jis labai gerai emulguoja.

Atsižvelgdami į savo lūkesčius, galite pasirinkti ir skirtingų rūšių ekologiškus indų ploviklius. Pavyzdžiui, jei norite savo buityje naudoti indų ploviklį, kuris ramina odą ir padeda efektyviau rankų odą apsaugoti nuo išsausėjimo bei sudirginimo, galite pasitelkti gintaro ekstrakto ir glicerolio turintį indų ploviklį. Taipogi, galite įsigyti ir su provitaminu B5 bei gliceroliu gaminamus indų ploviklius, kurie išsaugo švelnią odą. Todėl jei jūsų kasdienėje buityje bus pasirinktas natūraliomis sudedamosiomis dalimis pasižymintis indu ploviklis, galėsite ne tik apsaugoti sveikatą ir aplinką, tačiau taip pat pagerinti ir savo rankų odos būklę.