Mada

Įspiriamos vilnonės šlepetės ar šlepetės-kojinės?

Kokybiškos, minkštos ir patogios slepetes skirtos mūsų komfortui ir patogumui. Vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – natūralios vilnos šlepetės, tinkančios tiek žiemai, tiek orams sušilus. Kalbant apie populiariausius šio apavo modelius, išskiriamos tradicinės įspiriamos šlepetės ir šlepetės-kojinės, maloniai apgaubiančios visą pėdą. Konkretus sprendimas priklauso ne tik nuo metų laiko, bet ir nuo pirkėjo asmeninių savybių bei pomėgių.

Įspiriamų šlepečių ir šlepečių-kojinių skirtumai
Paprastai tradicines įspiriamas šlepetes renkasi vyrai – šlepečių dizainas nėra įpareigojantis, todėl tinka net ir tiems pirkėjams, kurie vengia švelnių detalių ir „moteriškesnių“ stiliaus sprendimų. Įspiriamos šlepetės perkamos dėl savo praktiškumo – jų uždėjimas ir nuėmimas nereikalauja nei papildomo laiko, nei papildomų pastangų, t. y. apaunant kojas nereikia pasilenkti ar atsisėsti, todėl įspiriamos šlepetės tinka kasdieniam vaikščiojimui po namus, kuomet reikalinga papildoma šiluma kojai. Šias šlepetes renkasi ir žmonės, nemėgstantys vaikščioti basomis. Priklausomai nuo konkrečių stiliaus pageidavimų, galima rinktis įvairaus pasiuvimo ir skirtingų atspalvių vilnones įspiriamas šlepetes.


Šlepetės-kojinės skirtos maksimaliam komfortui ir patogumui. Paprastai minėtoji avalynė perkama orams atvėsus – natūrali vilna maloniai apgaubia pėdą ir suteikia daugiau šilumos. Nors dažniausiai šlepetės-kojinės perkamos moterims ir vaikams, sparčiai populiarėja ir vyriški modeliai. Šlepetės dažniausiai naudojamos kaip papildomas šilumos šaltinis jaukiai leidžiant laiką namuose, pvz., skaitant knygą ar žiūrint filmą, tačiau sutvirtintas pėdos pagrindas puikiai tinka ir kasdieniam dėvėjimui namuose, vaikščiojant iš vienos patalpos į kitą ir atliekant įprastus namų ruošos darbus.

Vilnonių gaminių privalumai

Vilnos gaminiai vertinami dėl savo natūralumo ir paprastumo. Įrodyta, kad natūrali vilna slopina skausmą, stiprina organizmą, gerina kraujotaką ir nervų sistemos darbą. Vilnos gaminiai palaiko optimalią kūno temperatūrą, neleidžia daugintis bakterijoms ir leidžia odai kvėpuoti. Augantis pirkėjų dėmesys natūralumui skatina ieškoti naujų stiliaus išraiškų, todėl šiuolaikinio dizaino vilnos gaminiai pasižymi puikia estetika ir atitinka individualius pirkėjų poreikius. Kad būtumėte patenkinti pirkinio kokybe ir džiaugtumėtės juo ne vienerius metus, rinkitės patikimą gamintoją ir pardavėją, kuris užtikrins parduodamos produkcijos kokybę. Siūlome rinktis sertifikuotus 100 proc. vilnos gaminius, atitinkančius tarptautinius ekologijos reikalavimus.