Laisvalaikis

Ką privalote pasiimti su savimi leidžiantis į kelionę automobiliu?

Artėjant vasarai daugelis esame išsiilgę kelionių, kurių metu galėtume atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką mylimų žmonių kompanijoje. Pandemija daugelį privertė stabtelėti, todėl ypač daug laiko praleidome namuose. Kelionės ne tik padeda pabėgti nuo rutinos, jų metų galime susipažinti su naujomis kultūromis, patobulinti savo kalbos gebėjimus. Būtent dėl to, keliavimas yra vienas geriausių laisvalaikio praleidimo būdų. Jeigu per šias vasaros atostogas nusprendėte atsisakyti skrydžių lėktuvu išbandykite kelionę automobiliu arba kemperiu. Tokios kelionės puikiai suartina. Vis dėlto, ruošiantis keliauti su nuosava transporto priemone būtina iš anksto apgalvoti būtinus daiktus, kuriuos privalote pasiimti tam, kad keliauti būtų komfortabilu. Šiame straipsnyje pateikiamas sąrašas daiktų, kuriuos patariama turėti leidžianti į kelionę automobilių pravers daugeliui keliauninkų.

Būtini daiktai

Nepriklausomai nuo kelionės tikslo ar trukmės yra keletas daiktų, kuriuos privalote turėti su savimi keliaudami. Pasirūpinkite visais automobilio dokumentais: vairuotojo pažymėjimu, mašinos registro ir draudimo įrašais ir kitais būtinais dokumentais. Su savimi visada turėkite pagalbos kelyje numerius, juk niekada nežinote kada jų gali prireikti. Prieš išvykdami į kelionę patikrinti ar mašinos vaistinėlėje turite visas reikiamas priemones. Jeigu į kelionę leidžiate su didele grupe žmonių pasirūpinkite svarbiais vaistai ir kitomis medicininėmis priemonėmis, kurių vienu metu gali prireikti keliams keleiviams. Ruošdamiesi į kelionė dažnai nesusimąstome apie galimus incidentus kelyje, vis dėlto planuojant kelionę patartina įvertinti kelio reljefą, degalinių išsidėstymą. Važiuodami atokiose vietose galite susidurti su degalų užpylimo problema. Dėl to, patartina turėti papildomo kuro, aušinimo skysčio, rato pakeitimui būtinų priemonių. Jeigu keliausite žiemą, įsitikinkite, kad turite kastuvą, langų grandiklį. Mašinos stogo bagažinės gali kaupti didelį kiekį sniego, todėl kiekvieną kartą prieš leisdamiesi į kelionę įsitikinkite, kad mašina yra tinkamai nuvalyta ir paruošta kelionei.

Laisvalaikio praleidimo būdai

Keliaudami automobiliu didelę laiko dalį praleisite kelyje, todėl būtina atrasti linksmų būdų, kurie neleis nuobodžiauti. Jeigu norite atsipalaiduoti arba greičiau užmigti tarp nuolatinio žmonių šurmulio patartina pasiimti su savimi ausines. Klausykite muzikos arba mėgstamų audio knygų. Tam, kad laikas kompanijoje neprailgtų į savo išmanųjį įrenginį atsisiųskite interaktyvių žaidimų. Šiuo metu rinkoje gausu linksmų žaidimų, kuriems nereikia jokių papildomų priemonių. Vis dėlto, kelionės metu stenkitės daryti kuo daugiau sustojimų tam, kad pasimėgautumėte vaizdais ne tik pro mašinos langą. Dviračių laikiklis leis į kelionę pasiimti transporto priemones su kuriomis ne tik pramankštinsite kojas, bet ir galėsite greitai apkeliauti automobiliu nepasiekiamas gamtos vietas.

Pasirūpinkite maistu

Keliaujant automobilių būtina apsirūpinti lengvai paruošiamu ir ilgai negendančiu maistu. Patartina įsigyti specialius šaldymo krepšius, kuriuose galėsite laikyti gėrimus ar kitus maisto produktus. Net jeigu planuojate valgyti pakelės kavinėse visada turėkite užkandžių ir švaraus vandens bent keletui dienų jeigu atsitiktų nelaimė ar tektų keisti kelionės kryptį. Jeigu keliaujate šiltuoju metų laiku pasiimkite nešiojamą grilį. Jis neužima daug vietos, o juo naudotis yra labai paprasta. Ant grilio galėsite lengvai pasigaminti ar pasišildyti maistą. Vakare uždegta ugnis suteiks jaukumo, o mažieji galės išsikepti zefyrų ar kitu saldėsių.