Mada

Kaip atrasti savo drabužių stilių?

Dabartiniame pasaulyje tampa vis sunkiau išsiskirti iš kitų. Jaunos merginos norėdamos pritapti prie kitų stengiasi kopijuoti bendraamžių stilių, manieras, pomėgius. Ilgainiui taip įsisukame į šį aplinkinių mėgdžiojimo burbulą, kad pamirštame kuo esame išskirtinės. Norėdamos būti madingomis neprivalome vaikytis naujausių stiliaus tendencijų ar pirkti drabužius, kuriuos vilki pasaulio garsenybės. Net ir turėdamos garsiausių prekės ženklų drabužius nebūsime užtikrintos, kad žinosime kaip juos derinti tarpusavyje sukuriant netikėtus, akį traukiančius derinius. Dėl šios priežasties, ypač svarbu atrasti savitą stilių, kuriame jaustumėtės pasitikinčios savimi ir visada žavingos. Straipsnyje pateikiami patarimai padės geriau pažinti save ir atrasti savo stilių, kuris padės greičiau atnaujinti savo drabužinę. 

Nesivaikykite naujausių mados tendencijų

Kiekvieną dieną socialinėse medijose galime rasti informacijos apie madingiausias šio sezono drabužių naujienas. Interneto medijose sekami nuomonės formuotojai dažnai skatina įsigyti tam tikras prekes, kurių šiuo metu mums visiškai nereikia. Dažnai pastebime, kad vedami impulsų įsigyjame drabužius, kurie neatitinka mūsų kūno formų ar nedera prie jau turimų drabužių spintoje. Tai priverčia mus nusivilti, kad veltui išleidome krūvą pinigų, o vis tiek kiekvieną rytą nerandame ką apsirengti. Drabužiai internetu leidžia greitai ir be vargo turėti rūbus, kuriuos pamatome ant mados žurnalų viršelių. Vis dėlto, prieš pirkdami drabužius internetu įsitikinkite, kad užsidėsite daugiau nei vieną kartą. Tik išmokę atsirinkti, kurie drabužiai jums išties suteikia džiaugsmo galėsite atrasti savo asmeninį stilių.

Pamirškite nusistovėjusias taisykles

Mados pasaulis visuomenei primetė tam tikras stiliaus taisykles. Moterys dažnai nesijaučia pakankamai gražios ir elegantiškos, kad dėvėtų aukštakulnius. Tuo tarpu vyrai vengia dėvėti ryškių spalvų ir raštų marškinėlius, nes mano, kad tai visuomenėje yra nepriimtina. Norėdami atrasti savo stilių atsiribokite nuo šių taisyklių. Neprivalote rinktis drabužių pagal savo amžių ar socialinį statusą. Pirkite drabužius su kuriais jaučiatės gerai visomis progomis. Jeigu visą laiką svajojote įsigyti madingus aukštakulnius batelius, bet visada galvojote, kad su jais atrodote kvailai, dabar yra puikus metas pakeisti šį nusistovėjusį mąstymą. Apsilankę interneto parduotuvėje vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite užsisakyti tobulus batelius: https://www.batuskveras.lt/3-batai-moterims

Nebijokite eksperimentuoti

Dauguma moterų savo spintoje rūbų, kurių niekada nebuvo užsidėjusi, nes neranda tam tinkamos progos. Neverta laukti tobulo momento, kad pasipuoštumėte nusipirktu drabužiu. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti skirtingų drabužių stilių. Derindamos skirtingus aksesuarus galite sukurti daugybę drabužių derinių skirtų tiek ėjimui į darbą, tiek vakarienei su draugais. Pasistenkite į savo drabužių spintą įnešti naujovių. Galbūt visada svajojote turėti tobulą odinį švarkelį, bet manėte, kad nerasite ką prie jo priderinti? Įvertinusios savo drabužinės turinį galėsite geriau suprasti kokių drabužių joje trūksta, kad galėtumėte greitai ir be vargo apsirengti rytais. Pažvelkite į savo spintą kitomis akimis – tai padės atrasti savitą ir išskirtinį stilių.

Mažiau galvokite apie greitąją madą

Greitoji mada mus skatina pirkti naujus drabužius kiekvieną sezoną. Tai ne tik prisideda prie gamtos taršos, bet ir nepadeda atrasti savito stiliaus. Greitosios mados parduotuvėse siūlomi drabužiai greitai išeina iš mados, todėl jais galime džiaugtis vos keletą mėnesių. Stilistai pataria nebijoti ieškoti išskirtinių drabužių naudotų rūbų parduotuvėse. Jose galite rasti drabužių, kurie padės jums atrodyti išskirtinai!