Grožis,  Mada

Kaip atrodyti stilingai su sidabriniais papuošalais?

Puošnūs, prabangūs, subtilūs ir akį traukiantys sidabriniai papuošalai gali tapti aprangos bei stiliaus akcentu, o gali visą stiliaus derinį ir sugadinti. Sidabriniai papuošalai suteikia aprangai nepakartojamą akcentą, suteikia elegancijos. Tai klasikinė detalė aprangoje. Ir nors auksas yra retesnis, taigi ir vertingesnis, sidabro papuošalai, palyginti, tampa vis populiaresni.

Tačiau sugrįžkime prie stiliaus. Ką daryti, jog neištiktų stiliaus nelaimė, o jaukūs ir stilingi papuošalai išties puoštų? Esama keletos paprastų ir stilistų prisijaukintų taisyklių, kurios padeda visada atrodyti stilingai dėvint sidabrinius papuošalus.

Sluoksniuokite papuošalus

Dažnai girdime posakį, jog „mažiau yra daugiau“. Tačiau kartais mažiau tiesiog yra nuobodu ir nepastebima, o norint sujungti savo aprangą, suteikti jai gyvybės, reikia daugiau nei vieno papuošalo. Tai nereiškia, kad turėtumėte užsidėti kiekvieną savo papuošalų dėžutėje esantį papuošalą. Tačiau pasitelkę sluoksniavimo techniką, galite sukurti ryškesnį akcentą iš to paties tipo ir panašios estetikos papuošalų arba derinti kontrastingus stilius. Galite sluoksniuoti įvairius kaklo papuošalus, apyrankes ar žiedus. Jūs netgi galite pabandyti sluoksniuoti auskarus. Mėgaukitės maišydami skirtingus tipus ir spalvas.

Atidžiai rinkitės auskarus

Sidabriniai auskarai yra vienas iš svarbiausių papuošalų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis kuo puoštis. Auskarai yra labiausiai pastebimi, į juos dėmesį atkreipia visi.

Auskarus galite rinktis pagal savo odos ir plaukų atspalvį. Laimei, sidabriniai papuošalai atrodo nuostabiai bet kokiu atveju. Jums tereikia atsižvelgti į jų dizainą ir stilių. Jei jūsų plaukai trumpi ar esate juos susirišusi į kuodą, rinkitės mažus ar vidutinio dydžio auskarus, o jei jūsų plaukai ilgi, rinkitės ilgus sidabrinius auskarus.

Beje, mėgstamus ir dažniausiai nešiojamus auskarus nepamirškite valyti. Švarūs ir blizgantys auskarai yra svarbiau nei jų dizainas.

Aprangos spalva ir sidabriniai papuošalai

Sidabriniai papuošalai puikiai dera su įvairia apranga, tačiau vis tiek svarbu pasirinkti tinkamas rūbų spalvas, jei norite, kad jūsų papuošalai sukurti norimą efektą ir padėtų jums išsiskirti iš kitų.

Spalva, kuri geriausiai dera su sidabru, yra juoda. Juodos ir sidabro kontrastas tiesiog gniaužia kvapą savo subtilumu ir prabanga. Tamsiai mėlyna, karališka mėlyna, balta, kreminė ir bordo spalvos taip pat puikiai papildo sidabrą.

Tačiau norint rinktis sidabrinius papuošalus, turėtumėte vengti nešioti pastelinių spalvų drabužius, tokius kaip alyvinė, šviesiai žalia, geltona ir rožinė. Sidabras šalia pastelinių spalvų aprangos tikrai praras savo matomumą.