Grožis

Viskas, ką turėtume žinoti prieš plaukelių šalinimą cukraus pasta

Kas yra cukravimas?

Cukravimas yra cukraus pastos tepimas, kurios pagalba mes galime pašalinti plaukelius nuo, bet kokios kūno dalies. Panašiai kaip depiliacija vašku, cukravimas pašalina kūno plaukus, greitai ištraukdamas plaukus nuo šaknų. Pasta yra sudaryta iš citrinos, cukraus ir vandens, tad tai labai organiškos sudėties produktas. Visi ingredientai kaitinami kartu, kol pasieks saldainį primenančią konsistenciją. Kai jis atvės, jis tepamas tiesiai ant odos.

Kuo tai skiriasi nuo vaškavimo?

Vaškavimas ir cukravimas iš esmės skiriasi tik kryptimi, nuo kurios pradedama procedūra. Vaškuojant, mišinys tepamas ta pačia kryptimi kaip ir plaukas auga, o po to pašalinamas priešinga plaukų augimo kryptimi. Su cukravimu yra visiškai priešingai. Atvėsinta cukraus pasta užtepama priešingai plaukų augimo kryptimi ir greitais, mažais traukimais pašalinama plaukų augimo kryptimi. Šis pritaikymo skirtumas gali turėti didelį skirtumą, ar nėra plaukų lūžinėjimo. Vaško pagalba plaukelius ištraukiame priešinga kryptimi, to pasekoje plaukas gali skilti per pusę. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad cukraus pasta neprilimpa prie odos, tad labai lengvai yra pašalinami plaukeliai, o vaškas linkęs prilipti prie odos ir gali sudirginti odą.

Ar jis naudojamas tik jūsų bikinio zonoje?

Ne. Kadangi cukrus neprilimpa prie odos paviršiaus, tai yra pageidaujamas daugelio kūno dalių plaukų šalinimo būdas. Tai apima: veidas, pažastyse, rankos, kojos. Kai kurie žmonės mano, kad cukravimas taip pat mažiau dirgina, todėl tie, kuriems vaškavimas paraudo, gali rinktis cukravimą. Ar yra kokių nors privalumų? Be švelnesnės išvaizdos, be plaukų šalinimo, cukravimas suteikia ir kitų privalumų. Pirma, cukravimas suteikia lengvą šveitimą. Pasta prilimpa prie negyvų odos ląstelių, esančių ant odos paviršiaus, pašalindama jas kartu su plaukeliais, kad būtų lygesnis paviršius. Jeigu norite išbandyti tokią procedūrą, ja galite atlikti bet kur, tai gali būti ir depiliacija cukrumi Kaune.