Idėjos namams

Kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą?

Dar 1000 metų prieš mūsų erą, senosios kultūros pastebėjo, jog mėsą ar kitus produktus laikant šaltai jie ganėtinai ilgai negenda. Maistas buvo pradėtas laikyti gyliai vandenyje, užkastas po žeme arba sniege. Su laiku žmonės gudrėjo, todėl maistui vėsinti pradėjo naudoti įvairias kondicionavimo sistemas, o dar vėliau, atsiradus elektrai, sukonstravo pirmuosius šaldytuvus su freonu. Šiai dienai šaldytuvai netik šaldo, bet ir ilgam laikui užšaldo bet kokį maisto produktą, todėl tai vienas iš dažniausiai perkamų buitinių prietaisų. Taigi kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą savo namams?

Visų pirma šaldytuvą reikėtu rinktis pagal kiekvieno poreikius, jei Jūs neapsisprendę dėl savo poreikių, nesirinkite iš pigiausių šaldytuvų, nes kaip ir visų daiktų, taip ir šaldytuvo kokybė gali būti vertinama pagal kaina. Aišku, jei Jūsų poreikiai minimalistiniai galite nusipirkti nebrangų nediduką šaldytuvą ir jis bus kokybiškas, tačiau kai kalbame apie didelį, modernų ir patogų šaldytuvą rinkitės pagal tokius kriterijus kaip išvaizdą, dydį, funkcijų kiekį, šaldymo kameros talpą, dalių kokybiškumą ir patogumą.

Šaldytuvai Liebherr gali būti pasirenkami skirtingų spalvų ir atspalvių, todėl jį nesunkiai pritaikysite prie namų interjero. Nesunku įsivaizduoti, kaip juokingai atrodytų baltas šaldytuvas prie medžio spalvos namų interjero, todėl siekiant stilingų namų, svarbu kreipti dėmesį į buitinių prietaisų spalvas.

Rinkitės kuo didesnį šaldytuvą. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog nėra skirtumo kokio dydžio šaldytuvas bus, kiek gi tų maisto produktų gali prireikti. Visgi anksčiau ar vėliau net ir pats didžiausias šaldytuvas tampa sausakimšai prigrūstas įvairiausio maisto ir gėrimų, taigi gali būti, jog įsigiję mažesnį nei vidutinis šaldytuvą gailėsitės, kad tenka išmest gerus produktus.

Vertėtų rinktis šaldytuvą su atskirta šaldymo kamera. Šviežius produktus laikyti šalia sušaldytų gana nehigieniška, be to šaldymo kameroje, dėl sušaldytos mėsos, dažnai tvyro nemalonus kvapas, kuris kiekvieną kartą pasklinda po namus atidarius šaldytuvo duris. Jei šaldytuvas bus sudarytas iš dviejų dalių, šaldymo kamera bus daug sandaresnės, todėl nemalonus kvapas nepasklis po namus. Taip pat svarbu paminėti, jog reikia įvertinti komforto klausimą ir pirkti šaldytuvą, kurio šaldymo kamera apačioje. Šaldytuvo skyrius naudojamas žymiai dažniau nei kamera, todėl patogiausia, jei jis Jūsų aukštyje, o rečiau naudojama kamera apačioje.

Atidžiai apžiūrėkite visus šaldytuvo vidaus stalčius, lentynas, rankenas ir kitas dalis, įvertinkite jų tvirtumą. Šaldytuvas Liebherr pasižymi aukšta šių dalių kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl tarnaus nepriekaištingai.