Šventės

Netradicinės vestuvės, arba būdai, kur ir kaip galima pataupyti

Vestuvės – iškiliausia dviejų žmonių diena, kai jie įteisina savo santykius ir ryžtasi galutinai sujungti savo gyvenimus į vieną. Tačiau kelias iki vestuvių ir po jų – ne tik rožėmis klotas, nes reikia pasirūpinti daugeliu dalykų. Pirma, reikia gerai apgalvoti, kokios šventės kuris iš būsimųjų jaunavedžių nori. Dažnai nutinka taip, kad vienas nori didelės ir prabangios puotos, o kitas – tiesiog ramiai civilinės metrikacijos biure pasirašyti ir medaus mėnesio vykti į atokiausią pasaulio kampelį, kur būtų galima mėgautis buvimu dviese. Kad ir kaip būtų, reikia surasti kompromisą ir aukso viduriuką, kuris tenkintų abi puses, o ne kurią vieną iš jų.

Ne paslaptis, kad viskas vestuvems atsieina gana nepigiai, tad šventę reikėtų pradėti planuoti likus bent keliems mėnesiams – tik tokiu būdu galima sutaupyti pinigų. Norint sutaupyti, reikėtų ir nesituokti pačiu populiariausiu laiku – vasarą, tai yra birželio-rugpjūčio mėnesiais. Puikus metas tuoktis – pavasaris ar ruduo, kai oras dar pakankamai geras, o populiariausių vestuvinių paslaugų įkainiai jau gana žymiai sumažėję.

Jei norite vestuves atšvęsti su nedideliu biudžetu, pasvarstykite įvairias alternatyvas – galbūt vietoj sodybos nuomositės didelę lauko pavėsinę ar šventę rengsite nuosavame sode? Gal vietoj brangių muzikantų visiškai pakaks leidžiamų muzikos įrašų? Viskas vestuvėms tiks, nes tokia yra jūsų svajonių šventės vizija: vaikytis stereotipų ir daryti „kaip daro visi“ nereikia, nes tai šventė, kai laimingi turite būti pirmiausia jūs.

Norint sutaupyti, galima paprašyti ir draugų ar pažįstamų pagalbos. Galbūt turite talentingą draugą, kuris gražiai fotografuoja ir mielai sutiktų įamžinti ir gražiausias jūsų šventės akimirkas? Gal geriausios draugės sesuo kepa skanius tortus ir priimtų iššūkį jums iškepti vestuvinį tortą? Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad daug žmonių yra nusiteikę ir su mielu noru jums padės planuojant savo šventę.

Jei norite, kad viskas būtų labai aukšto lygio, o patys daug laiko savo šventei suplanuoti neturite, rinkitės kompanijas, kurių siūlomos paslaugos yra viskas vestuvėms – nuo šventės puotos suradimo iki vakaro muzikantų užsakymo. Turėsite mažiau streso ir rūpesčių.