Mada

Velniop stringus! Klasikinės kelnaitės vėl karaliauja!

Kelnaičių su juostele populiarumo era oficialiai baigėsi, į madą grįžta tradicinės keltaitės. Vertėtų padėkoti garsiausiems pasaulio dizaineriams, kad jie pagaliau pradėjo vertinti ne tik grožį, bet ir moters sveikatą. Mat, gydytojai yra nustatę, kad kelnaitės su juostele dailiosios lyties atstovėms gali „padovanoti“ puokštę ligų. Ištikimoms šių kelnaičių mylėtojoms gresia didesnė tikimybė susirgti pūslės uždegimu bei įvairiais makšties uždegimais, kurie nepraeina be pasekmių.

Taigi, kelnaitės stringaiturėtų atsidurti giliausiame jūsų apatinio trikotažo stalčiaus kampe, juk šiandien parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairiausių kelnaičių modelių, kurie ne tik dailiai atrodo, bet ir nesukelia jokių nereikalingų problemų.

Štai, kad ir klasikinės kelnaitės. Visos mes jas žinome ir mylime už jų teikiamą komfortą, jos itin praktiškos ir atrodo išties daliai. Klasikinės kelnaitės dažniausiai būna aukštu liemeniu, tad prispaudžia atsikišusį pilvuką, pilnai dengia moters klubus bei sėdmenis. Jei mėgstate prigludusius darbužius, rinkitės besiūles, lazeriu iškirptas kelnaites, jos priglus lyg antra oda ir net aptempti ar plonesnio audinio darbužiai neatskleis jūsų paslapties.

Visgi, jei jums atrodo, kad klasikinės kelnaitės skirtos kiek brandesnio amžiaus moteriai, rinkitės klasikines, tačiau pažeminto liemenio kelnaites. Be to, tai puikus pasirinkimas, jei mėgstate kelnes žemesniu liemeniu, busite tikra, kad jos neišlįs ir kiekvienas praeivis nežinos, kad šiandien jūsų užpakaliuką puošia rožinės kelnaitės su drugeliais.

Kitas variantas – kelnaitės šortukai. Žinoma, tai gal ir ne seksualumo viršūnė, tačiau patogumas garantuotas. Šortukai pilnai dengia moters klubus bei sėdmenis, šiek tiek koreguoja figūrą. Tad, jei norite nuslėpti kelis nereikalingus kilogramus, rinkitės būtent šio tipo kelnaites. Tiesa, visada būkite objektyvi savo kūno linijų atžvilgiu ir pirkite tik savo dydžio kelnaites ar šortukus. Per mažos kelnaitės neestetiškai įsirėš į kūną, o per didelės neprispaus, ką reikia ir jūs jausitės su jomis nepatogiai.

Seksualesnis šortukų variantas – tanga kelnaitės. Jos pilnai uždengia sėdmenis, tačiau klubų srityje turi kelias plonas juosteles. Šios kelnaitės puikiai tiks, jei keliausite į vakarėlį apsivilkusi suknele, kurios išties labai gilus skeltukas.

Taigi, pasirinkimas labai platus, kiekviena mergina ir moteris ras tai, kas jai patinka ir tinka. Vertinkite savo judėjimo laisvę bei patogumą.