Šventės

Kaip užsakyti gėlių puokštę į namus?

Gėlių pristatymas Vilniuje nėra labai nauja paslauga. Vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad pagaliau gali užsisakyti paslaugas net ne telefonu, tačiau ir internetu. Pasirinkti, kokios puokštės reikia, koks atvirukas labiausiai tinka ir kas jame turi būti parašyta – šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad gėlių pristatymas į namus orientuojasi į kliento poreikius ir stengiasi pasiūlyti vis platesnę paslaugų sferą.

Jeigu dar niekada iki šiol nebandėte užsisakyti internetu – pateikiame žingsnelius, kurie padės sėkmingai užsisakyti gėles. Žingsniai labai paprasti ir sėkmingai gali padėti džiaugtis gražia gėlių puokšte.

  • Pirmiausia Jums reikia pasirinkti saloną, kurio paslaugomis planuojate pasinaudoti. Šiuo metu salonų pasiūla labai plati, tad kiekvienas pagal poreikius atras tai, kas jam labiausiai tinka. Gėlių pristatymas Vilniuje gali būti atliekamas ir iš rajono miestelių, tad pasidomėkite plačiau.
  • Daugelis salonų turi savo internetinius puslapius. Juose galima susipažinti su suteikiamų paslaugų pasiūla ir tuo pačiu pasižiūrėti, kokius darbus įmonės atliko anksčiau.
  • Susipažinkite su pasiūlymais ir kainomis, kuriuos rekomenduojame peržiūrėti internete. Palyginkite su kitų verslininkų galimybėmis.
  • Užpildykite paraišką, kurioje reikia suvesti informaciją susijusią ne tik su užsakovu, tačiau taip pat ir su tuo asmeniu, kuris turi gauti gėles. Labai atidžiai patikrinkite, ar tikrai suvedėte gerą adresą.
  • Tuomet reikia nuspręsti, kokių gėlių norite. Jeigu Jums pačiam pasirinkti yra labai sunku – tokiu atveju siūlome pasitarti su specialistais, kurie gali patarti.
  • Supildykite likusią informaciją ir susimokėkite už suteiktas paslaugas. Rekomenduojama mokėti bankiniu pavedimu.
  • Galiausiai telieka laukti, kol Jūsų mylimas žmogus bus nustebintas nuostabia gėlių puokšte. Suteikite jam galimybę šypsotis be jokios progos.

Matyti, kad užsisakyti norimą puokštę yra labai paprasta. Negaiškite laiko eidamas į prekybos centrus, kai namuose patogiai gulint lovoje galite atrasti Jums labiausiai tinkamą gėlių puokštę. Juolab, kai šiuo metu tokias paslaugas siūlo tiek daug verslininkų – nesunkiai atrasite tą variantą, kuris Jums tinka labiausiai iš visų.