Šventės

Kaip pasveikinti savo mylimą bosą, jog šventė taptų įsimintina visiems?

Nenumaldomai artėja Boso diena, ar jau pasiruošėte? Net jei per darbus ir išgaravo iš galvos, dar yra laiko pasirūpinti dovana, sveikinimu ir gal net kokiu smagiu pokštu savo mylimam bosui. Įjunkite fantaziją visais šiais klausimais, o mes tuo tarpu serviruojame kelias idėjas sveikinimui bei vieną gerą idėją, ką galite padovanoti savo viršininkams, nesvarbu ar bus reikalingos dovanos moterims ar dovanos vyrams.

Priminkite, kada bus Boso diena?

Boso diena švenčiama kiekvienais metais spalio 16 d. Šiais metais tai bus šeštadienis, tad daugelis nukels į artimiausią darbo dieną, t.y. penktadienį. Tai iš Jungtinių Valstijų kilusi šventė, kurios istorija skaičiuojama nuo 1958 metų. Lietuvoje ši šventė  pradėjo populiarėti maždaug prieš dešimtmetį.

Pirminė Boso dienos idėja buvo suteikti darbuotojams galimybę vieną dieną atvirai pasakyti viską ką jie galvoja apie vadovą. Tačiau dažniausiai darbuotojai padėkodavo vadovui už vadovavimą, išreikšdavo pagarbą, pasidžiaugdavo galimybe mokytis iš vadovo ar tiesiog dirbti kartu. Taip susiklostė tradicija džiaugtis ir sveikinti vadovą.

Šiandien Boso diena švenčiama siekiant sustiprinti darbuotojų ir darbdavių santykius, taip pat parodyti dėkingumą viršininkams mūsų gyvenime. Todėl apsieiti be dovanų tikrai neįmanoma!

O kokios dovanos neatrodo tarsi vadovo papirkimas, yra smagios, neįpareigojančios ir, svarbiausia, skanios? O gi valgomos dovanos! Šiandien Flera.lt dalinasi idėjomis, kokios valgomos puokštės idealiai tiktų sveikinant vadovą su Boso diena.

Kodėl valgomos puokštės puikiai tinka Boso dienai?

Bosas yra tas įmonės vedlys ir įkvepėjas, kuris ne tik duoda nurodymus ir reikalauja rezultatų, bet ir dalinasi patirtimi, moko, įkvepia ir pataria. Geras vadovas yra įpratęs dalintis. Todėl dovanojant tokią dovaną kaip valgomos puokštės, tikėtina, jog ir puokšte bus pasidalinta su jumis, tad turėsite smagų laiką neformaliai bendraujant su vadovu, o šalia ir puokštę skanėstų.

Jei niekada nesusidūrėte su valgomomis puokštėmis arba apskritai apie jas girdite pirmą kartą, tuomet trumpas paaiškinimas kas tai yra. Valgomos puokštės, tai puokštės pavidalo dovana, kurią floristas dėlioja ne iš žiedų, o iš valgomų grožių. Puokštės gali būti pačios įvairiausios: saldžios, aštrios, sūrios ar gaivios, pastelinės ar ryškios – viskas priklauso nuo parinktų produktų.

Tradiciškiausiomis galima vadinti saldžias puokštes padarytas iš šokolado, saldainių, sausainių, zefyrų ir panašių skanėstų. Populiarumu nesiskundžia ir vaisių, daržovių puokštės. Džiovintų vaisių ir riešutų puokštės pasirenkamos, kai reikia toli keliauti. Dovanos vyrams dažnai surenkamos iš dešrelių, mėsos produktų, kartais jūros gėrybių. Dovanos moterims iš saldžių skanėstų arba vaisių. Tačiau tai nėra taisyklė, kurios reikia laikytis – rinktis reikia pagal tai ką mėgsta jūsų vadovas.

Kuomet puokštė yra suderinta su sveikinimu, su mintimis, kurios bus išsakytos, tuomet tikrai nudžiuginsite savo vadovą. Norite pasakyti, jog jis suteikia jums energijos – rinkitės sočią puokštę iš daržovių, dešrelių ir sūrių. Norite pasakyti, jog vadovas yra balzamas sielai sunkiomis dienomis – niekas geriau to nepasako nei valgoma puokštė iš šokolado ir saldumynų. O gal vadovas nenuspėjamas ir dėl to nuostabus? Surinkite puokštę iš savo pasirinktų produktų – turėsite individualią ir unikalią, jūsų vadovą atspindinčią puokštę.

Pasirinkimų yra, tačiau laiko jau nedaug. Rinkitės ir susikurkite sau mažytę (ar didelę) įmonės  šventę.