Grožis

Kodėl turėtumėte išbandyti korėjietišką kosmetiką?

Ar kada teko girdėti apie korėjiečių odos priežiūros rutiną? Ji gana griežta ir užtikrinanti, jog oda būtų visokeriopai pasirūpinta. Korėjoje odos skaistumas ir grožis merginoms yra brangiausias turtas. Todėl viskas, kas susiję su odos priežiūra yra pačiame aukščiausiame lygmenyje.

Korėjiečiai itin domisi kosmetika, kūno priežiūros priemonėmis, supranta apie kosmetikos paskirtį, nusimano apie ingredientus ir todėl yra labai išrankūs pirkėjai. Laikydamiesi principo, jog svarbiausia prevencija, korėjiečiai naudoja priemones, kurios neleidžia atsirasti problemai (pvz.,  bėrimams, raukšlėms). Visa odos priežiūros rutina yra skirta prevencijai bei siekiant užtikrinti, kad oda būtų kuo ilgiau lygi, skaisti ir šviesi. Tad korėjietiška kosmetika vaidina svarbų vaidmenį.

Pirkėjų apsiskaitymas, domėjimasis sritimi stipriai kelia kosmetikos ir dos priežiūros priemonių kokybės kartelę. Žmonės neperka to, kas pigu, viena tam, kad pirkti. Korėjiečiai perka tai kas veikia, kas yra naudinga ir sveika odai. Tuo pačiu jie yra imlūs naujovėms, stebi pasirodančias naujienas rinkoje ir visada linkę išbandyti bei įvertinti.

Korėja sparčiai besivystanti šalis, ypač kosmetikos pramonėje. Naudojamos naujausios ir pažangiausios technologijos leidžia kurti itin aukštos kokybės produkciją ir konkuruoti su jau legendiniais ir pripažintais Prancūzijos, Italijos, JAV kosmetikos gamintojais.

Korėjietiška kosmetika Lietuvoje

Dar visai neseniai nieko nebuvome girdėję apie korėjietišką kosmetiką bei odos priežiūros produktus, o dabar visi dėl jos eina iš proto. Prieš kelis metus tik skaitydami socialiniuose tinkluose pagyras kosmetikai galėjome pasvajoti ir tikėtis, jog kas iš keliaujančių po Azijos šalis parveš lauktuvių, o šiandien kosmetika jau yra prieinama ir pas mus. Specializuotos korėjietiškos kosmetikos parduotuvės, tokios kaip maskshop.lt suteikia ir lietuviams išbandyti tai, kas geriausia.

Korėjietiška kosmetika išsiskiria natūralumu, joje mažai specialių kvapiklių bei priedų. Čia pagrindą sudaro veikliosios medžiagos, kurios turi gydomąja galią. Galima išskirti kosmetiką bei odos priežiūros priemones su žaliąja arbata. Žalioji arbata turi priešuždegiminių savybių, yra stiprus antioksidantas, gausus vitaminų A ir C bei B grupės vitaminų. Kosmetika su žaliąja arbata turi antibakterinių savybių, gydo, valo bei tonizuoja odą.

Ne ką mažiau reikšmingas korėjietiškos kosmetikos ingredientas – ryžių ekstraktas. Ryžiai – dar vienas augalas neatsiejamas nuo Rytų kultūrų. Ryžių ekstraktas labiausiai naudojamas veido kaukių gamyboje, tinka visiems odos tipams. Tai gera profilaktinė priemonė prieš raukšles, taip pat puikiai valo, minkština odą, lygina odos spalvą bei padeda kovoti su pigmentacija.