Grožis

Kokiomis priemonėmis galima kovoti su plaukų slinkimu

Priežasčių, kurios lemia plaukų slinkimą, yra daugybė, tačiau kai kurios yra dažnesnės už kitas. Kadangi plaukų slinkimo problema yra labai dažna, verta plačiau pakalbėti apie priemones, galinčias padėti išspręsti šią problemą ir apsisaugoti nuo tolimesnio plaukų slinkimo.

Plaukų slinkimo priežastys

Tiesa, kad vyrai su plaukų slinkimo problema susiduria dažniau ir anksčiau, tačiau silpnėjantys, retėjantys ir slenkantys plaukai iš tikrųjų paveikia tiek vyrus, tiek ir moteris. Kad ir kaip bebūtų, svarbu suprasti, kad plaukų slinkimui nėra vienos priežasties. Priežastys gali būti labai paprastos ir laikinos (pvz., vitaminų trūkumas) arba labiau kompleksinės, tokios kaip tam tikros sveikatos problemos.

Laimei, yra ne viena priemonė, kurios pagalba galima veiksmingai išspręsti plaukų slinkimo problemą. Todėl pateiksime jums bent keletą iš jų.

Sveika ir subalansuota mityba

Visų pirma visuomet rekomenduojama atsižvelgti į tai, kas kasdien patenka į žmogaus skrandį. Nors nėra tiesioginių įrodymų, kad vitaminai ir mineralai gali padėti paskatinti plaukų augimą, vis dėlto yra pakankamai įrodymų, jog vitaminų trūkumas gali paskatinti plaukų slinkimą. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad organizmas gautų pakankamą kiekį jam būtinų maistingųjų medžiagų, tokiu būdu sumažinant plaukų slinkimo riziką.

Taigi, labai svarbu, kad vartotumėte pakankamai vitamino A, B, C, D ir E. Taip pat nereikėtų pamiršti ir pakankamo baltymų kiekio, kadangi pagrindinė plauko folikulo sudedamoji dalis ir yra baltymas. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir kitų vitaminų bei mineralų, tokiu būdu sustiprinant savo organizmą ir pagerinant bendrą savijautą.

Žalingų įpročių atsisakymas

Pakankamai dažnai žmonės, kurie susiduria su plaukų slinkimu, turi vienokių ar kitokių žalingų įpročių, kurie juos lydi kiekvieną dieną. Tačiau žalingi įpročiai turi labai didelį neigiamą poveikį žmogaus galvos odos ir plaukų būklei. Jei atsisakoma rūkymo ir alkoholio, galima pagerinti kraujotaką, tokiu būdu padedant plaukams lengviau sutvirtėti ir geriau augti.

„HairMax“ lazerinio prietaiso naudojimas

„HairMax“ prietaisas veikia žemo dažnio lazerio terapijos pagrindu. Šio prietaiso naudojimo metu plauko folikulas yra veikiamas lazerinės šviesos energijos. Tokia šiuolaikinė lazerinė terapija gali tapti veiksmingu medikamentinio gydymo pakaitalu.

Šis prietaisas taip pat yra vadinamas ir lazeriniu lankeliu arba lazerinėmis šukomis. Vienas iš svarbiausių privalumų yra didelis patogumas ir universalumas. Trumpiau tariant, šį prietaisą galima naudoti ir namuose – tam visiškai nereikia gydytojų ar grožio specialistų priežiūros.

Iki šiol yra atliktas ne vienas klinikinis tyrimas, kurio rezultatai parodė, kad „HairMax“ lazerinio lankelio pagalba galima veiksmingai paskatinti plaukų augimą. Be to, kaip jau minėta, jį kiekvienas vartotojas gali naudoti ir namų sąlygomis, o tai suteikia gerokai didesnę laisvę. Lazerinio lankelio pagalba gali būti veiksmingai padidintas plaukų augimo greitis ir plaukų tankumas, plaukai įgauna natūralią spalvą, mažiau lūžinėja, ima labiau blizgėti, pagerėja plaukų būklė, galvos oda nebeniežti, plaukus tampa lengviau prižiūrėti. Daugiau informacijos apie „HairMax“ lazerinį prietaisą rasite paspaudę šią nuorodą.

Pasirūpinkite teisinga plaukų priežiūra

Tinkama plaukų priežiūra yra būtina tiek tuomet, kai susiduriama su plaukų slinkimu, tiek ir tuomet, kai ši problema dar neužklupo. Netinkama plaukų priežiūra neretai tampa viena iš pagrindinių priežasčių, kuri nulemia spartesnį plaukų slinkimą. Todėl jei iki šiol jūs dažnai naudojote įvairias didelio karščio pagalba veikiančias plaukų formavimo priemones ar buvote pratę reguliariai dažyti plaukus, pats metas savo plaukų priežiūros rutiną pakoreguoti. Tą patį būtų galima pasakyti ir apie reguliariai naudojamas plaukų priežiūros priemones, tokias kaip šampūnai, kondicionieriai ir kaukės – jose jokiu būdu neturėtų būti jokių plaukams ir galvos odai galinčių pakenkti medžiagų.