Šventės

Motinos diena: kaip stebinsime savo brangiausias mamytes?

Jau po kelių dienų išauš pirmasis gegužės sekmadienis, o su juo – ir Motinos diena. Tiesa, šventė tarptautinė, nors kitose šalyse švenčiama kitu laiku. Visų svarbiausia tą dieną savo brangioms ir mylimoms mamytėms skirti kaip įmanoma daugiau dėmesio. Vieni skubės pirkti gėlių, kiti padovanos kruopščiai rinktą ir mamai išties reikalingą dovaną. Tad kaip nustebinti savo mylimas mamas? Ar piniginėje būtina turėti bent kelias dešimtines, o gal svarbiau – originalumas ir nuoširdumas? Pateiksime kelias išties dėmesio vertas idėjas Mamyčių dienai.

Atgaivinkite malonius prisiminimus

Ar prisimenate darželio ir mokyklos šventes, per kurias mamoms dainuodavote daineles ir dovanodavote savo pačių pagamintus darbelius? Kiekvienai mamai tai buvo pati didžiausia ir vertingiausia dovana, ne vienai išspaudusi ir tyrą džiaugsmo ašarą. Ir šiandien galite prikelti prisiminimus, dovanodami mamoms gražiausias įrėmintas nuotraukas, nuotraukų albumus, koliažus, kuriuose užfiksuotos gražiausios jūsų ir mamos akimirkos drauge.

Palepinkite ir nustebinkite

Mamos laiko tris namų kampus, tad bent kelioms valandoms perimkite jų pareigas – sutvarkykite kambarius, išplaukite indus, pagaminkite pietus, iškepkite gardų tortą ar pyragą. Viskas priklauso tik nuo jūsų. O gal pakviesite mamą pietų mieste ar su visa šeima surengsite šaunią iškylą gamtoje? Pasistenkite, kad ši diena jūsų mamai būtų įsimintina ir kitokia negu visos.

Jei finansai leidžia, padovanokite mamai kokią nors kosmetinę procedūrą, masažą, bilietus į koncertą ar teatrą. Pačios mamos per darbus ir rūpesčius retai kada ištrūksta iš namų, tad tai bus puiki proga ir galimybė joms išsivaduoti iš rutinos.

Nepamirškite gražių žodžių ir gėlių

Kad ir kaip stebintumėte savo mamas, kad ir ką joms dovanotumėte, nepamirškite padėkoti už gyvenimą, bemieges naktis ir begalinę meilę. Puiki universali padėka – šiltas apkabinimas ir ryškiais žiedais pasipuošusios gėlės. Tai gali būti daili puokštė, vazoninė gėlytė (ypač jei mama – užkietėjusi gėlininkė), kelios rožės, tulpės ar net pačių laukuose pririnkta pirmųjų pavasario pienių puokštė. Gražu, ar ne? Būkite kūrybingi ir tikrai neprašausite.