Pasidaryk,  Šventės

Pasiruošimas stilingoms Kalėdoms

Kalėdos – metas kuomet kvepia imbieriniai sausainiai, šildomės karštu vynu, o aplink akis džiuginiai Kalėdiniai papuošimai. Kad jie nebūtų kičiniai, nuvalkioti ir neįdomūs, pateikiame keletą įdėjų stilingoms Kalėdoms.

Kalėdinis židinys. Kalėdos atvirutėse visuomet gražios – židinio ugnis, eglutė, kojinės pakabintos virš židinio. Tačiau neturi židinio? Ne bėda!
kalėdinis židinys

Medinės snaigės. Didelės, tačiau minimalistinės snaigės papuoš bet kokią sieną. Snaigę galima suformuoti iš ledų pagaliukų ir nudažyti norima spalva.
01 02 03 04 05

Originalus dovanų papuošimas. Jei nepavyksta gražiai užrišti kaspinėlio, o dovanų dėžutės visuomet atrodo nykiai, pabandykite suvynuoti dovaną į iškarpytą snaigę.
d

Baltos eglutės – baltos Kalėdos. Jei patinka balta spalva ir minimalistiniai papuošimai, baltų eglučių miškas pats tas. Tereikia baltų popierinių trijų dydžių servetėlių, karoliukų atskyrimui ir medinės lazdelės (puikiai tinka sumuštinių ar mini šašlyko mediniai iešmeliai)

e1 e2 e3 e4 e5 e6 e7

Kalėdų vainikai. Jei mėgstate kalėdų vainikus, šis paprastas ir įdomus iš kaspinėlių suvertas vainikas tikrai patiks.
v

Žalios eglutės. Dar vienas variantas pasidaryti patiems eglutes stalo papuošimui. Žavu!
zal02Patiko? Tuomet tau patiks straipsniukas apie tai, ką daryti, jei namuose nėra vietos tradicinei eglutei. Originalūs sprendimai šiame straipsnyje: Jei namuose nėra vietos tikrai eglutei