Šventės

Norite paįvairinti šventę netikėta pramoga? Išsinuomokite fotobūdelę

Linksmą ir įsimintiną šventę suorganizuoti išties nelengva. Jei šaradų žaidimai ir įmantriai dekoruoti desertai gimtadienių ir svarbių metinių nebegelbsti, vertėtų pagalvoti apie naujas, dar neišbandytas pramogas. Puikiu pasirinkimu galėtų būti fotobūdelė. Tai išmanus fotografuojantis įrenginys, kuris aprūpins jūsų šventę aukštos kokybės nuotraukomis, paįvairins fotografavimo patirtį ir suteiks netikėtų emocinių atspalvių bet kokiai šventei.

Fotobūdelės nuoma – lyg tabletė nuo galvos skausmo tiek renginių organizatoriams, tiek nedideles unikalias šeimos šventes planuojantiems entuziastams. Iš visų pramogų, kokias tik galima sugalvoti krikštynų šventei ar vakarėliui, fotobūdelė išsiskiria savo paprastumu ir apčiuopiamais ilgalaikiais rezultatais daugybe kokybiškų fotografijų neįdedant papildomų pastangų.

Kuo fotobūdelė paįvairina šventinę atmosferą?

Gyvename laikmečiu, kuomet greitas socialinis kontaktas internetu su draugais ir artimaisiais tapo įprastu mūsų kasdienybės elementu. Fotobūdelė unikali tuo, jog vos tik nuotraukoje užfiksuojate linksmą šventės akimirką, galite iš karto pasidalinti ja socialiniame tinkle „Facebook“ arba išsiųsti nuotrauką elektroniniu paštu. Lengvai liečiamuoju ekranu valdydami programą galite fotografuoti, kurti animuotus GIF paveikslėlius ir boomerang’us, panaudoti specialiuosius nuotraukų efektus. Fotobūdelė nėra vien fotografuojantis įrenginys. Kad fotosesijos būtų dar įsimintinesnės, šio įrenginio dėka turite galimybę organizuoti apklausas, surinkti numatytus šventės dalyvių duomenis.

Happy friends making party throwing confetti – Young people celebrating on weekend night – Entertainment, fun, new year’s eve, nightlife and fest concept – Focus on red hair girl hands

Fotobūdelė galbūt ir nepakeis profesionalaus fotografo paslaugų, tačiau ne kiekvienai šventei tokios paslaugos reikalingos. Fotobūdelė skatina svečių kūrybiškumą, spontaniškumą ir žaismingą pamaiviškumą. Fotografo, kuris sukiojasi aplink su fotoaparatu, dažnas iš mūsų drovisi, o fotobūdelė leidžia būti savimi ir pilnai atsipalaiduoti. Tiems, kurie lig šiol neturėjo tokios patirties, tai įdomi ir intriguojanti naujovė, kurią norėsis pakartoti ateityje.

Ką vertėtų žinoti apie fotobūdelės nuomą?

Nors planuodami išskirtinę šventę iš anksto žinote, kad teks šiek tiek paišlaidauti, natūralu, jog norite iš anksto žinoti išlaidų mastą. Fotobūdelės nuomos kaina iš esmės priklauso nuo nuomos trukmės: būdelės nuoma trims valandoms gali kainuoti apytiksliai 250 eurų, o jei nusprendėte išsinuomoti pramogą ilgesnei šventei, pavyzdžiui, trunkančiai 10 valandų, už nuomą sumokėsite apie 550 eurų.

Verta atkreipti dėmesį, jog norint išsinuomoti fotobūdelę nereikia turėti jokių specialių žinių ar įgūdžių. Viskuo pasirūpins aptarnaujantis personalas: būdelę pastatys, apmokys ja naudotis. Jei tik reikia, šventės metu jums patarnaus techninis asistentas, jei pageidaujate, bus sukurtas nuotraukų apipavidalinimas, o spausdinamų fotografijų skaičius nebus ribojamas. Be to, nuotraukos pasižymės itin aukšta kokybe, visi kadrai bus pavykę, nes fotobūdelė turi specialų apšvietimą. Dargi fotobūdelę galėsite pastatyti net lauke, jei tik netoli yra elektros šaltinis.

Kaip pasiruošti šventei su fotobūdele?

Jei gimtadieniui ar kitai šventei nusprendėte išsinuomoti fotobūdelę, jokių ypatingų paruošiamųjų darbų atlikti nereikia. Vis dėlto, dar iki šventės apsvarstykite keletą svarbių elementų. Pirmiausia, reikėtų numatyti, kur būdelę statysite. Turėkite omenyje, kad prie būdelės priėję svečiai norės laisvai pozuoti, galbūt pramoga taip suintriguos svečius, kad prie būdelės net susidarys žmonių eilė. Jei tik yra poreikis, galite pasiruošti prie kitų šventės atributų derantį audinį ar plakatus, kuriais norėsite apipavidalinti fotobūdelę ir taip įlieti ją į savo svajonių šventę šimtu procentų.

Jei savo šventei negalite užsisakyti mylimo atlikėjo koncerto, bet pilki pasisėdėjimai prie stalo ir kortų žaidimai jau pabodo, fotobūdelė gali tapti aukso viduriu. Juk ant sienos pakabinta įrėminta fotografija, kurioje jus supa būrys gerų draugų – tai pats geriausias įrodymas, jog šventė pavyko.