Šventės

Pamergės patarimai nuotakoms

Prisimenate filmą „Pamergė pagal užsakymą“? Taip taip, kartais būni tokia patyrusia pamerge, jog būsimiems jaunavedžiams net nereikia vestuvių planuotojo. Laimei, dar nepelniau tokios reputacijos, o tiesiog esu geriausia pamergės draugė tą ypatingą dieną ir kartais išsprendžiu menkas problemas, kurios jauniesiems atrodo kaip didžiausia katastrofa. Taigi, šiame straipsnyje noriu pasidalinti keliais praktiškais patarimais, kurie gali net išgelbėti vestuves.

Supažindinkite svečius

Nors patys jaunavedžiai tikrai pažįsta visus svečius, tačiau šie dažniausiai išsiskiria į tris grupes. Jaunųjų draugai, nuotakos giminės, jaunikio giminės. Ir šios trys grupės nebūtinai turi būti pažįstamos tarpusavyje. taigi svarbu rasti laiko susipažinimo ritualui, susipažinimo žaidimams. Geriausias laikas ko gero yra svečiams susirinkus šventės vietoje ir laukiant jaunųjų grįžtančių iš fotosesijos. Kuomet jau visi pažįstami ir draugiškai nusiteikę, šventė pavyksta daug linksmesnė.

Rinkitės gražią vietą šventei

Teko būti vestuvėse, kur jaunieji vyko į mišką tam, kad ant medžio pakabintų sūpynes ir nusifotografuotų besisupantys. Užtruko dvi valandas, nes miškas toli. Taip laiko prasme vestuvės tampa labai ilgos ir ištemptos. Nemalonu. Verčiau apgalvoti fotosesiją taip, kad daugiau laiko būtų skirta jai pačiai, o ne važinėjimui. Juk sūpynes galima buvo pakabinti ir sodyboje kur vyko šventė – niekas nebūtų pasikeitę kokybės ir siužeto prasme. Štai todėl daug kas vertina vestuves užsienyje – aplink viskas gražu ir egzotiška, jog niekur papildomai važinėti tikrai nereikia.

Supažindinkite fotografą su žmogumi, kuris pažįsta visus svečius

Vieni žmonės yra nepaprastai mieli širdžiai, kiti pakviesti iš mandagumo. Su kuriais daugiau nuotraukų kartu norėtumėt? Žinoma, su tais mielaisiais. Tačiau fotografas nežino to ir žmonių nepažįsta. Todėl išties apsimoka jį supažindinti su žmogumi, kuris pažįsta visus svečius ir galėtų vestuvių fotografui pasufleruoti ką ir su kuo nufotografuoti.

Vestuvės tai ne susitikimas pavalgyti ir išgerti

Nieko nėra baisiau, kaip greitas nusigėrimas ir persivalgymas, nes nėra ką veikti vestuvėse. Todėl visuomet pirmenybė turėtų būti skiriama pramogoms, šventės vedėjui ir muzikantams, vestuvių fotografui, o tik tuomet maistui ir gėrimams. Galbūt kiek kitaip planuoti reiktų nebent organizuojant vestuves užsienyje, tuomet pats išvykimas ir nauja vieta yra atrakcija.