Idėjos namams

Patarimai kaip susikurti tobulą svetainę

Svetainė paprastai yra vienas didžiausių kambarių namuose. Taip pat, tai vieta kur susiburia visa šeima, draugai. Šiame kambaryje žmonės praleidžia nemažai laiko, tad norisi, jog svetainė būtų jauki ir skoninga. Tai bene svarbiausias kambarys. Norint, kad jis atrodytų tobulai, svarbu apgalvoti kiekvieną smulkmeną, pradedant nuo apšvietimo iki stilingų baldų ir jaukių detalių.

Idėja

Pirmiausia svetainės viziją susikuriame savo mintyse. Jei stinga idėjų, peržiūrėkite dizaino žurnalus, tinklaraščius, nemažai idėjų galima rasti ir įvairiuose socialiniuose tinkluose. Svarbu išsiaiškinti, kas jums tikrai patinka, kokių norisi spalvų, koks turėtų būti išdėstymas, dekoras ir kiti svarbūs elementai. Išsisaugokite patinkančias nuotraukas ir iš jų pabandykite susidėlioti savo svajonių svetainę. Tai bus puikus atskaitos taškas pradedant dekoruoti norimą erdvę.

Baldų pasirinkimas

Vienas iš svarbiausių svetainės kūrimo momentų, tai baldų pasirinkimas ir tinkamas jų išdėstymas. Netinkamai pasirinkti arba netinkamoje vietoje pastatyti baldai, gali sumažinti erdvę. Nors baldų pasirinkimas paprastai yra viena sudėtingiausių svetainės dekoravimo dalių, turėtumėte skirti pakankamai laiko protingam baldų pasirinkimui.

Pradėkite nuo pagrindinio elemento, kuris tikriausiai bus sofa. Įsigyjant sofą, rekomenduojama investuoti į geriausią sofą, kurią tuo metu galite sau leisti. Mes tiek daug laiko praleidžiame savo svetainėse ir ne kur kitur, o ant sofos, tad ji turėtų būti ne tik stilinga, tačiau ir labai patogi. Pasirinkę kokybišką ir patogią sofą, tikrai nesigailėsite dėl savo sprendimo.  

Pasirinkus sofą, galima pereiti ir prie kitų svarbių baldų, tokių kaip stalas, kėdės, foteliai, lentynos ir kt. Tuomet apšvietimas. Dažniausiai svetainės tampa ta vieta, kur norisi jaukiai įsitaisyti ir mėgautis raminančia atmosfera. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti šviestuvus, kad sutemus, kambarys būtų jaukiai apšviestas.

Naujausios technologijos

Jaukiems filmų vakarams norisi kokybiško vaizdo ir atitinkamų technologijų. Televizoriaus modelis ir stilius visiškai priklauso nuo pageidavimų ir biudžeto. Vieni mieliau renkasi mažesnius ekranus, tuo tarpu kiti ieško didelių ekranų, puikios garso įrangos. Visoms šioms technologijoms reikalingos TV spintelės ir stovai.  Nors daugelis televizorių kabina tiesiog ant sienos, TV spintelė papildo interjerą, be to, ant tokių spintelių galima kurti puikias dizaino kompozicijas ir susidėti įvairias interjero detales, suteikiančias namams jaukumo.

Aksesuarai

Pasirūpinus pagrindiniais baldais ir svarbiausiomis detalėmis, galima pradėti galvoti apie smulkmenas, suteikiančias jaukumo bei papildančias bendrą interjerą. Kavos staliukai yra būtini, tačiau jų dydis ir stilius gali skirtis. Gėrimams ir užkandžiams puikiai tiktų nedidelis, dekoratyvus kavos staliukas. Toks staliukas puikiai tinka mažoms erdvėms.  Didesnis stalas galėtų pasitarnauti didesnėms erdvėms, kompanijoms ir susibūrimams.

Stalus papuoškite gėlėmis, kitais augalais, knygomis. Nepamirškite interjere panaudoti veidrodžių, jie gali padidinti mažas erdves. Mielos pagalvėlės pagyvina interjerą, jų dėka į erdvę galima įvesti daugiau spalvų ir gyvybės. Venkite kambarį apkrauti pernelyg daug interjero detalių, statulėlių ir kitų elementų.  Geriau mažiau – bet kokybiškai.

Individualumas

Svetainės dizainas yra jūsų asmenybės, idėjų ir suvokimo atspindys. Žvelgiant į baldų pasirinkimą, išdėstymą, dekoracijas, spalvų paletę, galima nesunkiai įvertinti jūsų skonį ir stiliaus pojūtį.  Kadangi svetainė yra vienas iš tų kambarių, kuriame praleidžiame daugiausiai laiko, ji turėtų būti itin patogi ir neperkrauta.

Nepamirškite semtis idėjų iš jau sukurtų interjerų ir iš atskirų elementų kurti savitą, unikalų dizainą. Kiekvienas gali susikurti pačią jaukiausią ir tobuliausią svetainę, kuri atitiks visus asmeninius poreikius. Tai individualus pasirinkimas ir jis neabejotinai bus pats geriausias.