Idėjos namams

Prieš ir po: virtuvės atnaujinimas turint mažą biudžetą

Virtuvė yra namų širdis, tad jos atnaujinimas yra prioritetas daugelyje namų. Tačiau renovacija dažnai atidedama dėl mažo biudžeto. Tačiau iš tikro nereikia turėti daug pinigų, kad suteiktum virtuvei naują veidą. To įrodymas ši nuotraukų galerija. Atliktas tik minimalus remontas, perdažytos sienos, perdažytos spintelės, pakeistos rankenėlės ir pan. Tiesiog pakeičiama spalvų paletė. Tačiau vaizdas visai kitoks! O juk to ir siekta.

virtuves- pasikeitimas-01Kiek galima daug pasiekti tiesiog pasirinkus šviesesnę spalvą. Kaip matote fotografijose – baldai nepasikeitė, jie tiesiog perdažyti, pakeistos rankenėlės. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-02Šios virtuvės šeimininkai norėjo sukurti erdvės įspūdį, o tą padėjo padaryti perdažytos spintelės. Pasirinkta melsta apačia ir baltas viršus paaukštino lubas ir sukūrė jaukų šiuolaikinį įspūdį. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-03Dar vienas įrodymas, kad spalvos turi esminę reikšmę interjere. Šioje virtuvėje perdažytos sienos, spintelės, pakabintas didelis šviestuvas. Iš margos, močiutės kaime virtuvės primenančios erdvės sukurta šiuolaikinė virtuvė, kurioje norisi leisti laiką. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-04Šioje virtuvėje, be spalvų, verta atkreipti dėmesį į spintelių durų dekorą. Atnaujinta pasitelkus medinius apvadus, kuris lygioms durelėms suteikė charakterį. Tokie apvadai statybinių prekių parduotuvėse kainuoja centus, tačiau daro stebuklus. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-05Daugiau nereiškia geriau. Sumažinta virtuvinių spintelių, pakeista šaldytuvo vieta ir viduryje kambario atsirado vietos stalui, prie kurie pietauti gali susirinkti visa šeima. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-06Tokias medines spinteles tikrai žino lietuviai, 90-ųjų stilius. Tačiau net ir tokioms spintelėms galima suteikti naują gyvenimą. Kaip jums toks, kiek netikėtas spintelių dizainas? Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-07Neryškus pakeitimas, turintis didelę reikšmę. Baltai nudažytos viršutinės spintelės ir siena rašymui – puikus šiuolaikinės virtuvės interjero pavyzdys. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-08Dar viena tamsi, medinė virtuvė pakeista į dailią ir šviesią. Atrodo daug gražiau, ar ne? Papildomą įspūdį kurią ir pora spintelių, kurios neteko durų ir tapo atviromis lentynomis. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-09Vietoj to, kad pakeistų visas dar tvirtas, bet jau pobjauriai atrodančias virtuvines spinteles, šeimininkai tiesiog jas perdažė, atnaujino sienas ir sukūrė salelę viduryje virtuvės. Puikiai atrodantis virtuvės interjeras įdėjus visai nedaug pastangų. Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-10Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-15Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-16Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-17Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-18Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-19Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-20Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-11Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-12Visa šios virtuvės transformacija čia.

virtuves- pasikeitimas-13Visa šios virtuvės transformacija čia.

Pilvo preso raumenų treniruokliai