Mada

Auksinių apyrankių mados tendencijos

 Visi žino, jog auksiniai papuošalai – gražus, kokybiškas papuošalas ir žinoma, ilgalaikė investicija. Perpildyta auksinių papuošalų rinka kasmet diktuoja vis griežtesnes sąlygas, juvelyrinių dirbinių gamintojams. Aukšta papuošalų kokybe šiais laikais nustebinti sunku. Unikalumas – pagrindinis rodiklis, kurio siekia išrankūs auksinių papuošalų gerbėjai. Kokios, šiuo metu vyraujančios, auksinių papuošalų, apyrankių, grandinėlių mados tendencijos?

 Solidūs klientai visada atkreipia dėmesį į kokybiškus, tačiau minimalistinius papuošalus. Minimalistinio stiliaus auksinės apyrankės, grandinėlės, žiedai tikrai nėra nuobodūs, konservatyvūs. Juvelyrinių dirbinių gamintojai gali pagaminti į akis nekrentantį, tačiau itin unikalų papuošalą. Skirtingi pynimo būdai, skirtinga aukso rūšis, reljefai ar metalai – mažos, tačiau svarbios detalės, sukuriančios unikalų, vienetinį papuošalo vaizdą.   

 Dar viena, itin populiari, šiuo metu vyraujanti, aukso papuošalų nešiojimo tendencija – nešioti kelis papuošalus vienu metu. Dvi ar net trys identiškos auksinės apyrankės ant rankos atrodo itin originaliai ir prabangiai. Apyrankių spalva ir forma dažnai derinama prie kitų, kasdien nešiojamų papuošalų, grandinėlės ar laikrodžio. Tarpusavyje stiliumi, raštais ir pynimu derantys vestuviniai žiedai ir auksinės apyrankės – taip pat itin populiarus, šių dienų pasirinkimas.

 Vertinantiems unikalumą ir mėgstantiems išsiskirti iš minios – papuošalų nešiojimo taisyklių nėra. Vienu metu ant rankos galima nešioti raudono aukso apyrankę pagražintą cirkoniais kartu su identiško pynimo, tačiau balto aukso apyranke. Skirtingų aukso spalvų derinimas – šiais laikais vyraujanti tendencija, aukso papuošalų mėgėjų tarpe. Skirtingų spalvų pagalba kasdien galima susikurti vis kitą, originalų įvaizdį. 

 Įprasti, parduotuvių vitrinas puošiantys aukso gaminiai populiarūs, tačiau rankų darbų, specialiai pagal kliento pageidavimus pagaminti juvelyriniai papuošalai yra kiekvieno žmogaus, vertinančio auksinius papuošalus – siekiamybė. Individualius poreikius ir skonį atspindinčios auksinės apyrankės, grandinėlės ar žiedai yra visai kita, prabanga ir unikalumu paperkanti papuošalų kategorija. 

 Juvelyrinius dirbinius kiekvienas renkasi pagal savo skonį ir finansines galimybes. Tačiau visada yra geriau turėti vieną, unikalų, aplinkinių akis traukiantį papuošalą, nei dešimt, iš pilkos minios neišsiskiriančių, įprastų papuošalų. Tad neskubėkite į parduotuves, o išsirinkite išskirtinį, savęs vertą papuošalą, kuris taps pagrindiniu, solidžiu jūsų stiliaus akcentu.