Mada

Kaip išsirinkti suknelę šventėms?

Suknelės – universalūs drabužiai, tinkantys visoms merginoms ir moterims. Ir nors po truputį jas ėmė išstumti kelnės, tačiau šventėse vis dar karaliauja jų didenybės suknelės. Net jei figūra toli gražu nėra tobula, beliks tik pasirinkti tinkamą modelį, paryškinantį jūsų figūros privalumus ir maskuojantį trūkumus. Po to prie suknelės reikės priderinti aksesuarus ir, žinoma, nepamiršti pėdkelnių.

Prieš pradėdamos suknelės šventėms, apgalvokite keletą svarbių dalykų:

  • Kokiuose vakarėliuose dalyvausite, kur puošitės?
  • Kokių modelių suknelių jau turite?
  • Kokios spalvos suknelėms teiksite pirmenybę?

El. parduotuvės stilingai.lt kolektyvas pataria paieškoti universalesnės suknelės šventėms – tokios, kuria vėliau galėsite puoštis ir eidamos į darbą, ir į teatrą. Renkantis suknelę šventėms, rekomenduojama pasižvalgyti po kasdienių, klasikinių, rudeninių-žieminių bei trikotažinių suknelių kategorijas, o jei esate numačiusios, kokios spalvos suknelės norėtumėte, jūsų paieškas palengvins galimybė kataloge esančias sukneles filtruoti.

Juoda suknelė tinka visomis progomis

Visada pasiteisinantis variantas – Coco Chanel išpopuliarinta maža juoda suknelė. Klasika niekada neišeina iš mados, tačiau juoda spalva šventėms gali atrodyti kiek nuobodokai, tad papuošalų dėžutėje susiraskite, o jei neturite – įsigykite masyvesnius, ryškesnius papuošalus. Puikų kontrastą juodai spalvai sukurs ir ryškesnis makiažas, kurio pagrindinis akcentas – ryškiai raudonos lūpos. Vėlgi nereiktų perlenkti lazdos: kuklumas puošia labiau nei perteklius.

Kokios spalvos suknele dar patariama puoštis per šventes? Tradicinė kalėdinė suknelė yra raudonos spalvos, puikiai tiks ir tamsiai žalios spalvos suknelės – ypač toms, kurios jau turi ir raudoną, ir juodą sukneles bei šiemet ieško naujovių.

Dar šiek tiek apie praktiškumą

Kadangi Kalėdos ir Naujieji – žiemos šventės, suknelės gali būti pasiūtos iš tvirtesnio, storesnio audinio. Jei eisite į vakarėlį, suknelė gali būti be rankovių, o jaukiems šventiniams pietums su šeima labiau tiks suknelė ilgomis ar pusilgėmis rankovėmis. Apskritai, trijų ketvirčių rankovės yra aukso viduriukas: tokia suknele galima pasipuošti tiek žiemą, tiek vasarą.

Beata Nicholson viename iš savo straipsnių rašė, kad per šventes pasipuošusi tais pačiais drabužiais ji ir gamina, ir sėdasi su šeimos nariais prie stalo. Tad garsioji virtuvės dievaitė renkasi visų pirma patogias šventines sukneles. Tačiau vis tik gal patogiau dirbti su kokia nors gražesne namų apranga, o vėliau persirengti? Pirmasis variantas nepasiteisina dėl to, kad suknelė gali susitepti – ant jos net ir netikėtai gali užtikšti riebalų, suknelė prisigers kvapų ir t. t. O juk moterims didžiausia katastrofa – neplanuotai ir skubiai keisti įvaizdį.