Grožis

Botokso procedūra plaukams – grožis be kompromiso

Žvelgiant į paslaugų sąrašą, kurį grožio salonai, kirpyklos ar individualūs meistrai pateikia, akivaizdu, jog elementarus moteriškas kirpimas – tarsi tas mažas lašelis jūroje. Jūsų kirpėja gali pasiūlyti pačius nuostabiausius kirpimus ir dažymus, bet nesiūlo plaukų atstatymo ar sveikatinimo procedūrų? Laikas leistis į paieškas plaukų procedūrų meistrės,  kuri jūsų plaukus, vieną didžiausią turtų, privers spindėti, paklusti ir atrodyti sveikai. Jei, pavyzdžiui, botokso procedūra plaukams šiai yra negirdėtas terminas, o jūsų plaukų problemos tiesiog yra „nurašomos“ nedėkingiems genams, nesustokite ir ieškokite toliau. Juk minėta procedūra – tikra atgaiva jūsų pavargusiems, gyvybingumą praradusiems bei nepaklusniems plaukams.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis plaukų priežiūros specialistę?

Botoksas plaukams, kaip jau tikriausiai supratote, yra šio straipsnio „vinis“. Šią procedūrą, įsigijus kokybišką priemonę, galima atlikti ir namuose, tačiau apsilankymas specialisto kabinete ne tik leidžia tikėtis maksimaliai kokybiško rezultato, bet taip pat vilioja ir stipria pridėtine verte. Juk, sutikite, taip malonu atsiduoti į rūpestingas, grožį kuriančias rankas, jaukiai šnekučiuotis ar net, laukiant, kol „stebuklingi“ ingredientai įsigers į plaukus, gurkšnoti arbatą. Taigi, kaip pasirinkti tą vienintelę plaukų priežiūros specialistę?

Profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir inovacijų savo atliekamame darbe taikymas bei, savaime suprantama, charakterių sutapimas: tai pagrindiniai kriterijai, kuriais remiantis rekomenduojame „atsijoti“ šios srities meistrus. Profesionalumą, nenorint rizikuoti savo „kailiui“ (šiuo atveju – plaukais), galima įvertinti apžiūrėjus atliktų darbų nuotraukas. Santykį su noru tobulėti bene tiksliausiai išreiškia teikiamų paslaugų įvairovė. O pats subtiliausias faktorius – asmeninės savybės bei jų suderinamumas su jūsiškėmis, atsiskleisti gali net ir derinant vizito detales telefonu. Jei ne, tai po pirmojo susitikimo akis į akį – tikrai. Bent ties vienu kriterijumi plaukų meistrė „suklupo“? Tęskite paieškas. Juk jūsų plaukai nusipelnė geriausios priežiūros!

Botokso procedūra plaukams – save mylinčios moters pasirinkimas

Taigi, jei jau radote tą pačią pačiausią, pasiteiraukite, ar ši galėtų palepinti jūsų plaukus botokso procedūra. Tiesa, jog tai nebūtų vien įmantrus terminas, sklindantis iš jūsų lūpų, derėtų su aptariama procedūra susipažinti išsamiau.

Botoksas plaukams – tai sąvoka, kuria apibūdinama tiek pati plaukų procedūra, tiek ir kosmetikos priemonė, naudojama pastarąją atliekant. Priemonę, šiek tiek pakeisdami sudėtį, siūlo skirtingi gamintojai, tačiau kokybiškas botoksas yra gaminamas nenaudojant agresyvių cheminių komponentų, o naudą plaukams išgaunant iš keratino, kolageno, įvairių vitaminų, lipidų, proteinų ir kitų „draugiškų“ medžiagų.

Norint sustiprinti procedūros poveikį, plaukus visų pirma reikia kruopščiai išplauti giliai valančiu šampūnu, atveriančiu plauko žvynelius ir taip paruošiančiu šiuos „priimti“ kosmetikos priemonę. Plaukų botoksas, kruopščiai, sruoga po sruogos, ištepamas nuo šaknų iki galiukų. Leidus priemonei įsigerti į plaukus (tai – puikus laikas pasimėgauti malonia plaukų specialistės draugija, šnekučiuojantis nerūpestingomis temomis!), šie išdžiovinami ir pasirinkus reikiamą temperatūrą (nuo 160 iki 180 laipsnių) tiesinami tiesintuvu. Karštis šios procedūros metu atlieka itin reikšmingą vaidmenį: užveria plauko žvynelius ir „užrakina“ iš naudotos priemonės gautas medžiagas viduje.

Iš karto po procedūros galėsite džiaugtis žvilgančiais, gyvybingesniais, mažiau besišiaušiančiais ir besibanguojančiais, minkštesniais plaukais. O ir šiuos „suvaldyti“, bandant susišukuoti ar suformuoti šukuoseną, bus gerokai paprasčiau. Po procedūros plaukai tampa paklusnūs it…mielas šuniukas! Net ir po N plovimų (o, kalbant tiksliau, poveikis, priklausomai nuo individualių niuansų, tęsiasi 1 – 4 mėnesius), naudojant įprastas priemones (jei iki šiol to nedarėte, rinkitės šampūnus be druskų ir sulfatų), plaukai kiekvieną kartą bus tarsi ištepti giliai drėkinančia kauke.

Neabejotinai svarbiausias faktas, paverčiantis šią procedūrą rimtu varžovu kitoms plaukų procedūroms – saugumas, susijęs su draugiška produkto sudėtimi bei atlikimo technika. Vadinasi, nereikės rinktis tarp noro džiaugtis plaukais bei baimės, jog tam pasiekti naudojamos priemonės gali vienaip ar kitaip pakenkti. Botoksas plaukams – tai grožis be kompromiso!