Grožis

Kaip išsirinkti serumą iš tokio didelio pasirinkimo?

Šiandien įvairiose prekybos vietose atrasti bet kokių prekių galima labai lengvai ir dažnu atveju yra labai didelis pasirinkimas. Nežinant daug dalykų apie tam tikrus produktus, gali kilti nemažai problemų, juos išsirinkti. Jeigu kalbėti konkrečiau, veido serumų pasirinkimas yra ganėtinai platus, todėl jeigu dar nežinote daug informacijos apie juos, šį straipsnį parengėme būtent tam, kad sužinotumėte reikiamus dalykus ir pasirinkimas būtų žymiai paprastesnis.

Kaip išsirinkti?

Dažniausiai tam tikra kategorija kosmetikos yra skirstoma į kelias pagrindines kategorijas. Lygiai tokia pati situacija yra ir su veido serumais. Galime išskirti tris pagrindines rūšis:

  • Veido serumai, kurie yra pagaminti vandens pagrindu. Vien iš pavadinimo turėtų būti aišku, kad jų pagrindinė sudėtis yra vanduo ir juose aliejų atrasti nebūtų įmanoma. Kieno oda yra itin sausa, tai yra pats geriausias pasirinkimas.
  • Vandens pagrindo. Tai antra veido serumų rūšis, kuri sudaryta iš vandens ir aliejaus pagrindo. Tad toks serumas gali puikiai pamaitinti odą ir ją drėkinti.
  • Veido serumai, kurie yra aliejaus pagrindu. Jų pagrindinė paskirtis yra pamaitinti veido odą, kada ji yra išsekusi ir yra akivaizdus trūkumas įvairių aliejų. Tik naudojant tokį veido serumą nereikėtų pamiršti, kad oda bus tinkamai pamaitinta tik tada, kai bus pakankamai sudrėkinta, tad prieš tepant jį, pirmiausia reikėtų atlikti drėkinimo procesą.

Pagal kokius kriterijus rinktis veido serumą?

Tikriausia pats pirmas patarimas yra tas, kad kiekviena moteris turėtų žinoti savo odos tipą, į ką ji yra linkusi, kokios dažniausiai problemos ją kamuoja ir panašiai. Tik tada bus galima tinkamai išsirinkti veido serumą, kuris duos pakankamai daug naudos. Taip pat verta žinoti ir tokį faktorių, kad ir kuo puikiausiai jis bus pasirinktas prie jūsų odos tipo, jeigu nebus naudojamos papildomos priemonės, rezultatas irgi nebus toks efektyvus, kokio buvo tikėtasi. Tad jeigu reikia ar yra rekomendacijos jį naudoti su veido kremu, taip ir darykite, jeigu prieš tepant serumą veido odą reikia sudrėkinti, būtinai tai ir padarykite.

Kada jį pradėti naudoti?

Galima išgirsti labai daug kalbų, kada pats geriausias metas jį naudoti. Vieni gali sakyti, kad geriau jį pradėti naudoti vėliau, kai oda taps brandesnė, kiti atvirkščiai – rekomenduoja jį naudoti anksčiau. Turbūt pats geriausias patarimas būtų žiūrėti į savo odos būklę, kada jai tikrai reikia gero maitinimo, bet verta orientuotis maždaug į 25 metus.