Mada

Kiekvienos moters įvaizdžiui skirtos praktiškos įžvalgos

Pakankamai sudėtinga įvaldyti gebėjimą kasdien atrodyti nepriekaištingai ir stilingai. Tačiau, laimei, sudarėme jums ne vieno naudingo patarimo sąrašą, kurio neturėtų pamiršti nei viena iš mūsų.

„Organizuota“ drabužių spinta

Kai kalba pakrypsta apie stilingą įvaizdį, drabužių spintos turinio organizavimas tampa visa ko pagrindu. Paklauskite savęs, kaipgi jūs galite suformuoti nepriekaištingą įvaizdį, kai nė nežinote, ką turite savo drabužių spintoje? Taigi, organizuotumas yra raktas į sėkmę – ypač, jei jūs paprastai neleidžiate sau praeiti pro drabužių parduotuvę ir jūsų drabužių spinta tiesiog lūžta nuo garderobo.

Pradėkite nuo drabužių spintos turinio vertinimo. Jei dalies drabužių nedėvėjote ne vienerius metus arba jie nebeatitinka jūsų skonio – parduokite juos arba paaukokite. Tuomet likusius drabužius surūšiuokite atsižvelgiant į skirtingas kategorijas. Tai, kas turi kabėti – pakabinkite, o tai, kas gali gulėti spintos lentynose – tvarkingai sulankstykite. Drabužiai turėtų būti suskirstyti pagal jų tipą, kartu nepamirštant ir rūšiavimo pagal spalvas. Naudinga investuoti ir į batų lentyną, kuri kaskart leistų lengviau vizualizuoti jūsų norimą suformuoti stilių. Galiausiai jūsų drabužių spinta atrodys gerokai tvarkingesnė, bus labiau įkvepianti ir leis pamiršti apie populiariausią mūsų frazę – „neturiu, ką apsirengti“.

Drabužiai, kurie atitinka jūsų figūrą

Suformuoti neišsenkančias jums tobulai tinkančių drabužių atsargas nėra paprasta. Tai reikalauja strategiško apsipirkinėjimo. Ir viena iš labai svarbių detalių yra jūsų figūros tipas. Jei jūs nesate tikros, kurie drabužiai jums tiktų geriausiai, pažvelkite į gražiausias jūsų jau turimas stiliaus detales.

Jei jūsų turimi džinsai aukštu liemeniu juos dėvint atrodo pritrenkiančiai, tuomet ieškokite ir kitų drabužių, kurie atitiktų tą patį siluetą. Tuomet leiskite sau paeksperimentuoti su skirtingomis medžiagomis, spalvomis ir raštais, viso šio proceso metu būnant tikroms, kad jūsų pasirenkami drabužių modeliai tobulai atitinka jūsų figūros tipą.

Atraskite balansą tarp viršaus ir apačios

Kokia yra sėkmingo stiliaus paslaptis? Tai tinkamas balansas tarp viršaus ir apačios. Taigi, labai svarbu formuoti savo stilių taip, kad viršus ir apačia vienas kitą papildytų. Pavyzdžiui, jei jūs dėvite laisvą palaidinę, pabandykite ją suderinti su timpomis, o jei jūs dėvite platesnio kirpimo kelnes arba ilgą sijoną, pagalvokite apie jų suderinimą su prigludusia arba trumpa palaidine.

Nebijokite derinti skirtingų raštų

Drabužių raštai yra tobulas būdas suteikti savo kasdieniam gyvenimui naujų spalvų ir paįvairinti savo kasdienį įvaizdį, o skirtingų raštų derinimas tarpusavyje visą tai gali padėti pasiekti dar lengviau. Taigi, jei jūs paskutinius penkerius metus rinkdavotės tik klasikinės juodos spalvos drabužius, dabar būtų pats metas imtis radikalių pokyčių ir išbandyti skirtingų spalvų liniuotus, gėlėtus ar kitų formų ir ornamentų raštus.

Tiesiog atminkite, kad jūsų pasirenkami rašai turėtų vienas kitą papildyti. Norėdamos tai pasiekti, pabandykite pasirinkti pagrindinius vieno rašto drabužius, o tuomet išsirinkite ir priderinkite akcentus, kurie pasižymėtų kitu raštu. Taip pat galite pasirinkti du skirtingus raštus su sutampančiomis arba vienas kitą papildančiomis spalvomis.

Išmokite sluoksniuoti

Drabužių sluoksniavimas įprastą įvaizdį gali akimirksniu paversti nepakartojamu. Ir nors tinkamai išmokti sluoksniuoti drabužius gali būti nelengva užduotis, vis dėlto verta pasistengti kiekvienai iš mūsų. Mokantis sluoksniuoti drabužius jūs turite suteikti sau daugiau laisvės eksperimentuoti. Pavyzdžiui, galite pabandyti sluoksniuoti baltus marškinėlius apvalia apykakle po satinine suknele, paltą su mini sijonu ar tinklines kojines po kelnėmis. Galutinis rezultatas gali būti labai stilingas.

Plačiau: Sidonas.lt