Mada

Kokius vestuvinius žiedus renkasi juvelyrai?

Vestuviniai žiedai yra pats svarbiausias vestuvių simbolis, įprasminantis šią ceremoniją. Juvelyrai nuolat teikia daug patarimų ką geriau pasirinkti jaunavedžiams. Kartais galima ir pasiklysti tarp patarimų gausos. Tad kokius žiedus renkasi jie sau ir savo antrosioms pusėms?

Forma

Vestuviniai žiedai, kaip ir viskas, kas nešiojama kiekvieną dieną susibraižo. Nepaisant to ar pasirenkami auksiniai ar vestuviniai ziedai su baltu auksu. Nors šie vestuviniai ziedai kaina didesnė. Jeigu norime, kad žiedas braižytųsi mažiau rinkimės klasikinius, įgaubtus į vidų, žiedus.

Todėl daugelis juvelyrų renkasi klasikinius žeidus. Tokie žiedai ilgaamžiai. Beje, klasikiniai vestuviniai ziedai kaina mažesnė, nei inkrustuotų arba pagamintų iš kelių taurųjų akmenų.

Faktūra

Keista, tačiau blizgus žiedo paviršius su laiku pasidaro matinis, o vėliau vėl blizgus. Matinis paviršius ilgiau išlieka tokiu atveju, jeigu matas yra kuo gilesnis. Kartais vestuviniai ziedai akcija daromos lyg ir skatintų įsigyti vieną ar kitą modelį. Tačiau prieš renkantis pasvarstykite kokios faktūros žiedo norėsite po penkių, dešimties ar dviejų dešimčių metų. Juvelyrai dažniausiai renkasi blizgaus paviršiaus žiedus.

Būtina paminėti, kad kvadratiniai žiedai braižosi per visą paviršių, o įgaubti vos keliuose taškuose.

Akmenys

Deimantas yra labai kietas, nesibraižo ir visuomet blizga. Todėl jeigu norite inkrustuoti žiedus, rinkitės deimantą. Rekomenduojama vengti visų pusbrangių akmenų, nes jie greitai nutrupės arba susibraižys.

Venkite tokių akmenų, kaip cirkonis, rubinas

 

Patarimai, kaip įsigyti ir neprašauti

  • Net ir pasirinkus žiedo modelį sunku jį rasti? Iš tiesų, vestuviniai ziedai vilnius, vestuviniai ziedai klaipedoje, vestuviniai ziedai panevezyje ir vestuviniai ziedai siauliuose turi platų pasirinkimą įvairiausių formų, faktūrų žiedų. Tereikia tinkamą pasirinkti ir sugalvoti kaip inkrustuoti.
  • Vienintelė geležinė taisyklė yra nesižavėti vestuviniai ziedai skelbiu pasiūlymais. Niekuomet nesirinkite jau kieno nors nešiotų žiedų. Ir nesvarbu ar tai ilgai ir laimingai nugyvenę senoliai, ar kelis kartus skyręsi ir taikęsi tėvai. Su žiedu gaunate ir užkoduojate savo likimą. Tad rinkitės atsakingai.
  • Vestuviniai žiedai turi būti atnaujinami reguliariai. Jeigu pamatėte, kad jie prarado blizgesį arba susibraižė keliaukite pas juvelyrą. Atnaujintas žiedas spindės ir ilgai tarnaus.