Šventės

Originaliausios vietos, skirtos išvažiuojamajai vestuvių ceremonijai

vestuvių dekoravimasVienam gražiausių vestuvių momentų reikia ypatingos vietos – ar tai būtų nuostabi gamtos apsuptis, ar jums malonius prisiminimus žadinanti miesto vieta, išvažiuojamoji ceremonija turi būti gerai apgalvota. Pateiksime jums idėjų, kaip galėtų atrodyti išvažiuojamoji ceremonijos dalis ir padėsime apsispręsti, kurią vietą pasirinkti.

Jūsų susipažinimo vieta.

Daugeliui porų, jų susipažinimo vieta yra neužmirštama, net jeigu tai ir tėra niekuo iš pažiūros neišsiskirianti vieta miesto centre, pro kurią kasdieną praeina tūkstančiai žmonių. Pasitarę su jumis, vestuvių planuotojai gali paruošti jūsų susipažinimo vietą šiai ypatingai progai pagal visus jūsų pageidavimus arba parengti malonų siurprizą.

Sodas

Ypač gražu, jeigu vestuvės vyksta vasaros metu – aplink žydi gėlės, žaliuoja medžiai ir čiulba paukščiai – tai tikrai idealus variantas romantikams ir visiems, neabejingiems gamtai. Obelys ir vyšnios bus pasipuošusios baltais žiedais, o jūs spinduliuosite pačia nuoširdžiausia šypsena svarbiausią savo gyvenimo dieną.

Jūra

Suprantama, jog jūra asocijuojasi su šiltais meilės jausmais ir romantika. Taigi, galite šią vestuvių ceremonijos dalį praleisti prie jūros, o dar geriau, jeigu kartu stebėsite besileidžiančią saulę – tai bus įsimintina akimirka, kurios nepamiršite visą gyvenimą. Žinoma, nuotraukose tokia aplinka atrodys taip pat nepriekaištingai.

Panoramos ir horizontai

Kartu užkopti į kalną ir stebėti nuostabų horizontą arba miesto panoramą būtų tikrai romantiška ir įsimintina. Spindintys tolumos vaizdai leis jums sugniaužti kvapą iš malonumo ir pajusti artėjančią puikią ateitį su savo mylimiausiu žmogumi.

Laivai ir valtelės

Gamtos ir vandens mylėtojams tikrai patiks atlikti šią ceremonijos dalį nuostabiai dekoruotame laive – itin gražu išplaukti į tolį, kur aplink matysite tik beribę jūrą, tokią pat beribę ir galingą kaip jūsų meilė. Toks nuostabus jūros vaizdinys primins jums, kad meilė yra amžina ir ji gali įveikti bet kokius sunkumus. Neabejojame, kad romantiškas pasiplaukiojimas laive dar labiau suartins du įsimylėjusius ir vienas kitą sau atiduoti pasiruošusius jaunus žmones.

Šios penkios vietos, skirtos išvažiuojamąjai ceremonijai sukurs įspūdingą aplinką gražiausiems jausmams ir tobuloms akimirkoms. Juk tokią akimirką norisi, kad viskas būtų tobula, o jeigu išsirinksite jums mieliausią vietą šiai akimirkai, tuomet širdis tikrai spurdės iš džiaugsmo ir palaimos.