Idėjos namams

Paplitusios klaidingos nuomonės apie paskolas internetu

Greita paskola – paskolos internetu – tai geras būdas įveikti finansinius sunkumus arba įsigyti reikalingų prekių trumpiausiu metu. Statistiniai duomenys rodo, kad mūsų šalyje paskolų internetu paslaugomis naudojasi maždaug 200 tūkstančių žmonių. Yra žmonių kategorija, kuri nori, tačiau nesiryžta naudotis paskolų internetu paslaugomis, nes spaudoje retkarčiais pasirodo klaidinanti informacija. Pavyzdžiui:

1 klaidinimas
Galima pasiskolinti tiktai didelę sumą, o 200 – 500 litų iki algos man niekas neduos

O iš tikrųjų
Beveik trečdalis klientų ima paskolas iki 200 litų, ketvirtadalis klientų – iki 500 litų. Be to, vidutinė „greitosios” paskolos suma sudaro 500 litų 30 dienų laikotarpiui.

2 klaidinimas
Klientui tenka permokėti astronominius procentus.

O iš tikrųjų
Įvertinsime procentinį 500 litų dydžio paskolų 1-2 mėnesiams tarifą, nes ši paklausa labiausiai paplitusi. Galiausiai teks permokėti maždaug 50 litų. Taigi, metinis procentinis tarifas ne toks jau ir didelis. Aukšti procentai bus užsakant paskolą 1-7 dienų terminui, o tokių poreikių praktiškai nėra.

3 klaidinimas
Jeigu praleidžiamas mokėjimo terminas, aš tapsiu amžinu kreditinės kompanijos skolininku.

O iš tikrųjų
Šiandieną įvesti baudos procentų apribojimai, jie negali būti didesni, nei pagrindinė paskolos suma. 1% per dieną – tai maksimali daugelio kompanijų, kurios išduoda paskolas internetu, suma, todėl nėra pagrindo tvirtinti, lyg tai jie neribojami ir yra milžiniški.

4 klaidinimas
Paskolas internetu ima bedarbiai ir jauni žmonės, lošiantys azartinius žaidimus

O iš tikrųjų
Maždaug pusė visų paskolos ėmėjų – tai žmonės nuo 21 iki 40 metų amžiaus, turintys šeimą ir pastovų darbą. Pravedant apklausas apie tai, kam jie ima paskolą, pačiu populiariausiu atsakymu 3 metų laikotarpiu yra: „Neužtenka lėšų iki algos”. Antras populiariausias atsakymas: „Buitinės technikos pirkimui ”. Prieš keletą metų buvo populiaru skolintis pinigus išvažiavimui į užsienį, o dabar tokių atsakymų beveik nėra. Kaip dabar, taip ir prieš porą metų žmonių, kurie skolinosi pinigus, pavyzdžiui, kelionėms ir pramogoms, kiekis buvo mažesnis nei 5%.

5 klaidinimas
Paskolas internetu galima paimti kito asmens vardu, todėl, kad asmeniniai duomenys niekaip netikrinami.

O iš tikrųjų
Žmogus, kuris kreipėsi dėl paskolų internetu paslaugos, bus patikrintas visais prieinamais ir teisėtasi būdais – naudojant vidaus šakos klientų bazių ir privačių bazių duomenis. Toks rimtas patikrinimas specialiai skirtas išaiškinti nesąžiningus klientus, kurie teoriškai gali sugadinti savo kreditinę istoriją vienoje kompanijoje, o po to kreiptis į antrą, trečią.
Susipažinkite su akcijomis ir aktualiais pasiūlymais gaunant paskolas internetu, o taip pat sulyginkite jas čia.