Mada

Pavasario stilius: 3 svarbiausi veiklios merginos pirkiniai

moteriski-drabuziai

Mados namai jau senokai išlinksniavo šio pavasario madas, o sušvitusi saulutė ir ištirpęs sniegas primena, jog pavasaris išties ne už kalnų. Tad jau laikas peržvelgti savo spintą ir pagalvoti kaip atnaujinti bazinę jų sudėtį, gal atrodytum tvirta, pasitikinti savimi, keltum pasitikėjimą kolegoms, vadovams ir klientams, joe-browns-marskiniai-su-rastu-c16-1tačiau tuo pačiu būtum stilinga pagal paskutines mados tendencijas bei išliktum moteriška. Misija neįmanoma? Tikrai ne! Svarbiausia tinkamai pasirinkti, nes drabužiai moterims turi būti kaip antra oda – leisti jaustis gerai, patogiai ir gražiai. Tad ką pirksime šį pavasarį?

 

Balti marškinukai su apykakle

Tai klasikinis drabužis, kuris leidžia atrodyti solidžiai, tačiau tuo pačiu ir išlikti moteriškai. Pasirink sau tinkamo dydžio, įmantresne apykakle marškinukus ar palaidinę ir galėsi drąsiai ją vilkėti po švarku, su kelnėmis bei sijonu, o taip pat derinti su džinsais. Tai universalus drabužis, kurį šiais metais į podiumus sugrąžino dizaineriai.

 

klasikinis-sijonas-aukstu-liemeniu-v69-1Pieštuko silueto sijonas

Dar visai neseniai tai buvo laikoma griežta biuro apranga, tačiau šiandien Holivudo žvaigždės parodė, jog tokios formos sijonas yra tikras lobis kiekvienos merginos spintoje. Suderinus su baltais marškinukais ir švarkeliu puikiai atrodysi darbe. Tuo tarpu priderinusi laisvą, hipišką palaidinę, ryškius batelius ir rankinę, sukursi jaukų vėjavaikišką stilių. Planuoji jį dėvėti tik su klasikiniais marškinukais ar švarku, tuomet gali pasižvalgyti ir kiek įmantresnio panašaus stiliaus sijono.

suknele-v121-kopija-2-1

 

Liekninanti suknelė

Vis daugiau merginų atranda nepaprastą būdą atrodyti liekniau, vien tik pasirinkus dviejų spalvų sukneles. Suknelės gali būti įvairiausių spalvų, tiesiog jų šonuose arba nugaroje yra juodos spalvos įsiuvai, kurie vizualiai siaurina figūrą. Tad gali drąsiai „išlįsti“ iš juodos suknelės ir rinktis ryškesnes spalvas be baimės, jog per žiemą ant liemens atsiradę keli papildomi kilogramai bus matomi. Liekniau atrodyti padeda ir pagal figūros tipą parinkta suknelė, tad vieną kitą suknelę spintoje turėti būtų naudinga. Jei nesinori vienu metu išleisti daug pinigų, tuomet sukneliu ispardavimas el.parduotuvėse yra būtent tas skyrius, kuriame turėtum pašniukštinėti.

Iliustracijos iš el.parduotuvės Pafos.lt