Grožis

Plaukų laminavimas – profesionali pagalba plaukams

Vis labiau populiarėjanti plaukų laminavimo procedūra yra plaukų padengimas tam tikru medžiagų mišiniu, dėl kurio plaukai tampa akivaizdžiai storesni, lygūs, blizgantys ir elastingi. Šio proceso metu išlyginama plauko struktūra, o dėl to vizualiai padidėja plaukų apimtis. Šiandien laminato sudėtis yra beveik tokia pati, kaip ir sveiko plauko baltyminė statybinė medžiaga. Laminatas užpildo visus nelygumus ir padengia plauką apsauginiu sluoksniu (nuo šaknų iki galiukų). Susidariusi laminato plėvelė netrukdo plaukams kvėpuoti, tačiau užtikrina, kad plaukai išlaikytų reikiamą drėgmės kiekį ir būtų aprūpinti būtinomis maistingosiomis medžiagomis.

Nuo seniausių laikų žmogus siekė pakeisti savo plauko struktūrą. Šiandien grožio salonai svajonę priartino prie realybės. Po ilgokų bandymų chemikai pagaliau sukūrė plaukų apsauginę medžiagą, pralaidžią orui ir neturinčią silikono (paprastai pagrindinę priemonės dalį sudaro kviečių proteinas, kuris stiprina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio). Profesionalūs grožio salonai siūlo laminatus, kurių sudėtyje yra tik natūralios veikliosios medžiagos, augaliniai proteinai ir kiti plauko struktūrai naudingi maitinamieji ingredientai. Laminuoti plaukai nebijo jokių temperatūros pokyčių, be to, jie tampa atsparūs tiek cheminiam, tiek mechaniniam poveikiui. Proceso metu laminatu padengiami visi plauko struktūros nelygumai, o tai apsaugo plauką nuo tolimesnių pažeidimų. Be to, ši priemonė neleidžia plaukams elektrintis ir apsaugo nuo terminio poveikio. Laminavimas itin naudingas merginoms, persidažiusioms plaukus. Po šio proceso plaukų spalva laikosi žymiai ilgiau, kadangi laikui bėgant nusiplauna apsauginė plėvelė ir tik vėliau ima blukti dažai. Itin dažnai laminavimas atliekamas ir po cheminio šukavimo, kadangi paprastai, po šio proceso, plaukai praranda savo elastingumą ir natūralų blizgesį. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad jei cheminis šukavimas atliktas pageidaujant silpnų bangelių, laminavimo geriau atsisakyti, kadangi plaukai gali prarasti formą.

Nors daugelis merginų teigia bijančios pašalinio poveikio, kurį gali sukelti plaukų laminavimas, specialistai tikina, kad tai ne tik nekenksminga, bet ir labai naudinga plaukų procedūra. Profesionalūs grožio salonai naudoja priemones, kurių sudėtyje nėra nei amoniako, nei peroksido – naudojamas bespalvis plauko dažiklis, sudarytas iš visiškai natūralių ingredientų. Be to laminate yra ir natūralių priemonių, skatinančių plauko augimą. Specialistai teigia, kad priemonėje nėra jokių konservantų ir ji nesukelia alergijos. Be to, visuomenėje paplitusi klaidinga nuomonė, kad laminavimas ištiesina plaukus. Grožio salonai tvirtina, kad šis procesas tik atkuria plauko struktūrą, o ne jį tiesina, todėl natūraliai tiesūs plaukai įgauna papildomą apimtį, o garbanoti tampa glotnesni ir lengviau valdomi.

Atlikus laminavimo procedūrą, rezultatas matomas iš karto – plaukai tampa stori (apimtis padidėja iki 10 %), sveiki ir spindintys. Priklausomai nuo plaukų struktūros ir priežiūros priemonių, efektas matomas nuo 3 iki 6 savaičių. Laminavimas gali būti atliekamas dažnai – nereikia bijoti, kad plaukai persisotins priemone, kadangi procedūros metu plaukai pasisavina tik reikiamą kiekį laminato. Specialistai pataria procedūrą kartoti kas 3 savaites (dažniau nėra prasmės), o priežasčių, kurios trukdytų laminavimui, praktiškai nėra. Tiesa, laminavimas nėra rekomenduojamas storiems plaukams.

Jei nusprendėte atlikti plaukų laminavimo procedūrą, atminkite, kad turėtumėte kreiptis į profesionalus, kadangi specialistai gali nustatyti plauko kokybę ir parinkti produktus, kurie labiausiai pasirūpins plauko drėgmės balansu. Dėl šios priežasties tik grožio salonai gali užtikrinti, kad po laminavimo turėsite stulbinančiai sveikus ir blizgančius plaukus. Be to, popietė profesionaliame grožio salone suteiks jums daugiau optimizmo ir žvalumo.

Skirtingi grožio salonai siūlo skirtingas laminavimo paslaugas, tačiau siekdamos geriausio rezultato, turėtumėte rinktis ne tik žvilgesį suteikiančias priemones, o laminatus, kurie atstato plauko struktūrą iš vidaus, rūpinasi plauku, drėkina jį ir maitina visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis bei vitaminais – kvalifikuoti specialistai pasirūpins, kad atrodytumėte lyg deivė. Pasirinkusios tinkamą priemonę pasirūpinsite ne tik sveikais plaukais, bet ir atkursite pažeistus, nualintus plaukus.